Wpis z mikrobloga

Mam ogromny sentyment do dwóch pierwszych płyt Coldplaya, uważam nawet, że były serio dobre i dalej lubię ich słuchać. Zawsze mi smutno o tym jak sobie pomyślę, że w sumie trochę zmarnowali swój potencjał i poszli w komerchę. Słyszę ich w radiu i z jednej strony się cieszę, że się wybili, ale z drugiej strony szkoda, ze nie robią już takiej muzyki jak wcześniej. Wielka szkoda.
Coldplay- Amsterdam
#muzyka #coldplay #alternativerock #poprock
arsaya - Mam ogromny sentyment do dwóch pierwszych płyt Coldplaya, uważam nawet, że b...
  • 17
@arsaya: @ShadyTalezz: @ColdMary6100: @plac3bo:
Coldplay, to moim zdaniem jeden z niewielu zespołów, które powinny zostać ustawowo zakazane w całym Wszechświecie. Sorry, że wam się tak na grubo wpitalam w tą radosną dyskusje, ale głos tego typa przyprawia mnie o myśli desteuktywne.
Viva la vida, to zaś chyba najbardziej przereklamowany kawałek ostatniego tysiąclecia.
@Fafnucek: lubię tylko niektóre ich piosenki i to raczej te mniej popularne, ale całościowo strasznie mnie ten zespół nudzi, a próbowałam się długo do nich przekonać. no ale każdy tak ma z wieloma zespołami czy artystami, których "geniuszu" czy popularności nie da się czasem ogarnąć, nic nowego czy dziwnego. w sumie zgadzam się też z tym wokalem, zwłaszcza jak gość zaczyna podwyższać ton (mimo że nie mam nic przeciwko "wyższym" tonom
@arsaya: Ja uważam, że ich pierwsze płyty były więcej niż dobre (a potwierdzają to też oceny na rateyourmusic) i dlatego kompletnie nie rozumiem kierunku zmian w jaki poszedł ten zespół, szczególnie dlatego, iż oni już po 2 płycie byli bardzo popularni. Być może bycie popularnym to dalej było za mało i zależało im na jakiejś mega popularności.
@arsaya mysle ze bycie alternatywnym brytyjskim zespolem poczatku nowego millenium to jedno. Zmiany jakie przyniosly kolejne plyty uczyniły z nich masową instytucje do zapelniania stadionów. Bylem w szoku jak w Polsce wyprzedal sie narodowy, z biletem spoznilem sie o jakies 2 tygodnie. Nie zaluje, ale chetnie ich kiedyś jeszcze zobacze na żywo. I jest cos w tym zespole co pozwala wrócić do nich po dlugim czasie i dalej odkrywac podobna przyjemność co