Wpis z mikrobloga

Mirki, który telefon radzicie wybrać? Redmi Note 4 vs mi5
Redmi
++ pojemna bateria, sloty na 2 SIM, kolor i cena
-- slaby aparat, brak QC
mi5
++ dobre podzespoły, aparat, QC 3.0, flagowiec
-- bateria, duża czarna ramka dookoła ekranu

Trochę recenzji czytałem i się nie mogę zdecydować. Może wy coś podpowiecie.
Dodam, że w obu przypadkach na BG mogę zjechać punktami o 18% z ceny.
#xiaomi #banggood
  • 23
@Grzonaaa00: generalnie nie mam nic przeciwko 5,5". Aktualnie mam mi4 z 5". Faktycznie ma dual sim, ale chyba nie obsługuje kart pamięci.
@rybak_fischermann: Chyba bateria w moim przypadku jest ważniejsza, ważne żeby aparat dał radę czytelne zdjęcie notatek zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ptaaq: ja ostatnio miałem ten sam problem. Mi4 ostatecznie przeszedł na emeryturę i trzeba było kupić coś nowego. Brałem pod uwagę jeszcze Mi5c, ale ostatecznie stanęło na R4N. Mi5 odpadł za kolor i cenę (w porównaniu do R4N). Mi5c odpadł za to, że to jeszcze nieprzebadana nowość - zwłaszcza autorski procesor wzbudza moje wątpliwości. Za R4N przemówiła cena i B20. Na razie to wszystko co mogę powiedzieć, bo telefon jeszcze jest
@worldmaster: Zdjęć nie robię wyszukanych, najczęściej to notatki na studiach, do tej pory aparat w mi4 świetnie się sprawdzał.Niestety po przejściu na MIUI8 niesamowity drenaż baterii stał się moim głównym problemem.

@rybak_fischermann: Wiesz może, jak spisuje się ten aparat w odniesieniu do mi4?
@Grzonaaa00: Pod jakimi względami lepiej ci się go używa? Jakieś szczególne przemyślenia?
@rybak_fischermann: Ok dzięki za info. Powiedz mi jeszcze czy mi5 ma najlepszy aparat z telefonów xiaomi tak do 1000 zł? Bo dla koleżanki najważniejszym aspektem jest jak najlepszy aparat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, że dużo osób wypowiada się na korzyć mi5 względem mi5s.
@rybak_fischermann jak kupi wersję z B20 to na 90% będzie miał z aparatem Samsunga. 4x bez B20 ma większe szanse na matrycę Sony. Pewne info z forum i faktu że mam 4x z Sony i 4 z B20 z samsungiem.
@ptaaq jak pisałeś że dla ciebie ważniejsza jest bateria to kup note4. Napewno się nie zawiedziesz ja wczoraj skończyłem dzień z 50% baterii i 5h włączonego ekranu, mi5 już bym z raz
PaulStone - @rybak_fischermann jak kupi wersję z B20 to na 90% będzie miał z aparatem...

źródło: comment_3ZrWgfrFDh5WLXuDqe7E1xP76WZBJIEL.jpg

Pobierz
@PaulStone: Jeszcze z tydzień poleży nieużywany, bo jestem w trakcie sesji i nie będę miał czasu wszystkiego pozgrywać ;p Ale na pewno się odezwę. Mam nadzieje, że w tym czasie case'y i szkła dojdą z Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°)