Wpis z mikrobloga

a dokładniej to w sumie takie ludki życzące innym śmierci nawet są gorsze - babka doskonała prostej matematyki: pomoc 7 tysiącom jest ważniejsza niż życie kilkunastu. Ogólnie nawet może i ma trochę racji, choć akurat do sprawy imigrantów takie podejście ma się nijak (bo imigrantom w Niemczech nic nie grozi) i tu wychodzi cała jej głupota. Kretyni na wypoku czy fejsie życzą innym śmierci, tylko dlatego że są inni.

BTW szkoda że
Który wymordował miliony ludzi? Serio? Dobrze się czujesz? Nie uważasz, że jest to nieco obraźliwe dla wszystkich ofiar nazizmu?

BTW nie jojczałeś przypadkiem o myślozbrodni? Albo nie plusowałeś takich wpisów? Mam nadzieję że nie, bo byłaby to hipokryzja do kwadratu albo i gorzej.


@Replica: Tak samo się ludzie wyśmiewają z Korei Północnej czy Stalina. Żarty z holocaustu również są.
@Kaczypawlak tak, tak. Heheszki. I dlatego dotąd odpowiadałeś śmiertelnie poważnie, w dodatku uderzając w patos, powołując się na patriotyzm itp. Tak bardzo się to trzyma kupy. Trzeba było te wersję na początku opracować...

A te x postów naraz osobistymi wycieczkami co 2 zdania to pewnie świadczy o tym jak bardzo jesteś ponad i nic cię nie boli. Na pewno :)

PS ogarnij się i nie wołaj 15 razy w jednym poście. To
I dlatego dotąd odpowiadałeś śmiertelnie poważnie


@Replica: ŚMIERTELNIE, Tobie wszystko się z tym kojarzy?( ͡º ͜ʖ͡º)

w dodatku uderzając w patos, powołując się na patriotyzm itp. Tak bardzo się to trzyma kupy. Trzeba było te wersję na początku opracować...


@Replica: Myślałem, że zczaisz, że się nabijam, a tu taka niespodzianka..... wyjmij tego kija z tyłka( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw na jaki
@Kaczypawlak LOL. Taaaak, te histeryczne wpisy o nieszanowaniu życia Polaków brzmiały totalnie jak heheszki. Nic poważnego w nich nie było. Nic a nic. Jak napiszesz to jeszcze parę razy to może nawet ktoś uwierzy (ʘʘ) pod warunkiem że ich nie przeczyta.

Na razie żadnych kulturalnych słów na moje określenie nie użyłeś, więc skoro już ci się zasób kończy to musi być wyjątkowo mały. Ponadto jak sam stwierdziłeś, po
@farmerjanek lol jakbym takie pierdoły miała brać do siebie to skasowałabym konto zanim ty je zalożyłeś. Po prostu zabawne jest twierdzenie że każdy kto sie z tobą nie zgadza to troll.
@Kaczypawlak generalnie muszę powiedzieć że jesteś zabawny. Najpierw zażarcie bronisz tezy z pupki wyciągniętej, potem twierdzisz że to heheszki. Twierdzisz ze jesteś kulturalny, mimo że co post robisz osobiste wycieczki i imputujesz ludziom coś czego nie powiedzieli (vide tekst o tym co ta laska myśli i co z tego wynika, choć to też pewnie heheszki, ale nie sądziłam że mówimy o humorze spod monopolowego). BTW aż przejrzałam naszą dyskusję i muszę stwierdzić