Wpis z mikrobloga

@kasza332: @Marbarella: @Filjan: @cup12552: Przecież ekonomiści się zgadzają, że cło jest złym pomysłem 1 i 2. Nie trzeba być korwinistą żeby to wiedzieć tylko wystarczy przeczytać jakąś książkę do mikroekonomii. Ja nie jestem za Korwinem ale to nie znaczy że wszystko to co mówi jest złe.
  • Odpowiedz
@ludzik: czy ja gdzieś napisałem ze chce komuś czegoś zabronić? Napisałem ze nie chciałbym utrzymywać kontaktów z taką osobą i samemu bym nie wybrał takiego zawodu. Tzw ostracyzm społeczny. Gdybym wiedział ze ktoś z moich znajomych wymusza haracze ale go nie złapano (albo żylibyśmy w kraju gdzie byłoby to legalne, np mafia dogadałaby się z rządem) to tez bym zerwał z taką osobą kontakty bo uważam to za coś niemoralnego.
  • Odpowiedz
Możesz przekazać kolegom z Medyki aby trochę bardziej się ruszali na przejściu pieszym i nie robili co chwilę przerwy?
  • Odpowiedz
@kasza332: ooo może ktoś mi odpowie jak to z tym jest :D
Jestem z Gdańska i w weekend tutaj jest masa ludzi z Rosji/Białorusi którzy robią zakupy a później ustawiają się do punktu z napisem TAX FREE. Jak wygląda ten zwrot VATu dla nich? Dostają go na granicy do ręki czy jak? Możesz opisać? ;)
  • Odpowiedz