Wpis z mikrobloga

Ostatnio skusiłem się na zakupy w mall.pl, bo cena planszówek była całkiem sensowna. No i tragedia. Wysyłkę po tygodniu od wpłaty da się jeszcze przeżyć, ale same gry były praktycznie niezabezpieczone; żadnej folii bąbelkowej, kartonów i innych wypełniaczy. Po prostu dwie planszówki wrzucone luzem do takiej dużej reklamówki DHLu. Zgroza. Istambuł się trochę poobijał na rogu, ale myślę sobie, że jak na takie warunki transportu, to ogromnej tragedii nie ma.

Błąd. Dziś zdjąłem folię, żeby przeczytać instrukcję, a tam niespodzianka: po otworzeniu pudełka okazało się, że dolny karton ma całkowicie naderwany róg na spojeniu i trzeba będzie go sklejać. Reklamować mi się nie chce, bo sklep wydaje się mało poważny, ale drugi raz tam niczego nie kupię. Także lojalnie ostrzegam przed zakupami tam.

#gryplanszowe #planszowki #grybezpradu #sklepyinternetowe
  • 10
@Munchhausen: racja, 9 dni od zakupu przesyłka dociera...
ale moje gry były zabezpieczone, włożone były do takiej kartonowej siatki - pierwszy raz się z tym spotkałem, wyglądało jak pocięty karton, no ale przynajmniej spełnił swoją rolę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja bym reklamował na Twoim miejscu
@Munchhausen: Pęknięty dolny karton zdarzył mi się już dwa razy i to z dwóch różnych sklepów pomimo że przesyłki były zabezpieczone i zafoliowane, a górne pudełko całe. Czasami mam wrażenie że takie uszkodzenia powstają już podczas transportu do Polski. Mimo wszystko powodzenia z reklamacją.
@Pan_Szyneczka: Akurat 3trolle to mój ulubiony sklep - zawsze błyskawicznie wszystko wysyłają, a sam kontakt jest wzorowy. Ile ja tam pieniędzy straciłem, to w ogóle szkoda gadać. Dobrze, że jest chociaż dzięki temu 6% zniżki :)