Wpis z mikrobloga

@xSQr: piszesz tak bo nie znasz całej historii :) znam ją od dwóch tygodni i już były jakieś pocałunki macanki itp czas zrobić następny krok xD No chyba że masz rację i będę wieczorem pisał smutne wiersze na wykopeel ;(


@Lesbijska_mewa: Nie życzę ci źle ale wiesz... To rzadko tak wygląda jak tego oczekujesz :(
@Lesbijska_mewa: no to mam nadzieję, że się serio wkręciłeś w znajomość bo po trzecim spotkaniu to już 360km w nadziei na sexy, a to już byś sobie w niezły melanż poszedł za tą kasę i na pewno byś coś wyrwał. Także powodzenia mireczku. Wyjdź ze strefy przegrywu chociaż na jeden wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arnoldy: Powiem Ci że lubię ten moment fascynacji kobietą który występuję na początku człowiek się stara pokazać z dobrej strony i poznaję tą drugą osobę fajne uczucie kiedy się tak zbliżam do niej i myślę jak ją zdobyć xD
@Lesbijska_mewa: faktycznie uczucie świetne ale po czasie zawsze sobie myślę jak wielkie głupoty zaczynam mówić i jaką opinię może mieć ta osoba o mnie jeżeli np. nie zorientuje się, że żartuję xD