Wpis z mikrobloga

@DarkAlchemy: no tak, jak ktoś podaje w złotówkach to domyślnie zakładam, ze chodzi o polski rynek :P Wystawiają pudełkowe wersje za jakieś kosmiczne ceny i tak sobie wiszą, chyba tylko po to, żeby właściciel się dowartościowywał...
@AtoMan: jak chcesz coś kupić to Polska jest fajnym miejscem, bo czasami perełki się zdarzają (jak ostatnio Amazing Tater za ~450 zł), ale jak chcesz sprzedać coś co ma konkretną wartość to się kompletnie nie opłaca, bo z dużym prawdopodobieństwem realnych światowych stawek nie osiągniesz
@DarkAlchemy: no nie wiem, wkurza mnie czasem, jak na sekundę przed końcem z ładnej ceny robi się 2-3x wyższa. Od pół roku poluję na drugiego Metroida, i ceny przebijają nierzadko te zachodnie.

A tydzień temu za Golden Suna w boksie ktoś dał 150 zł. Niby nic dziwnego (parę miesięcy temu za 250 zł poszedł goły cart), gdyby nie fakt, że był to bootleg, czego sprzedający zresztą nie ukrywał...
@DarkAlchemy: serio sądzisz, że koleś wyrzucał taką kasę nie wiedząc, co licytuje? Skoro w opisie wyraźnie stało, że bootleg? Za Metroida Zero z niedziałającym savem i naklejką nawet nie imitującą oryginału ktoś dał stówę, podczas gdy resellerzy z Aliexpress wystawiają za 50 zł bootlegi (całkiem niezłej jakości, z zapisem flash), które kosztują u sprzedawców 6 dolarów...

Ludzi posrało :P
@DarkAlchemy: właściwie, to emuluję przez konieczność, bo mój Galaxy S3 wyzionął ducha i używam teraz starego Galaxy 551 (picrel) i na nowo odkrywam jak i ten telefon jest zajebisty. ma 170 Mb pamięci wbudowanej na aplikacje, więc żadna współczesna gra na android nie pójdzie no i najlepszym rozwiązaniem okazał się GameBoid i GBCoid czyli emulatory odpowiednio GBA i GBC, pokemony działają całkiem płynnie, można poprzypisywać przyciski z klawiaturki QWERTY do przycisków
Pobierz 3edcvfr4 - @DarkAlchemy: właściwie, to emuluję przez konieczność, bo mój Galaxy S3 wy...
źródło: comment_LLyxXBbKpPMwa8reF2KbUE22jNBj6kgC.jpg