Wpis z mikrobloga

Mirki i Węgierki z #katowice ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest może ktoś z Os. Odrodzenia?
Nurtują mnie dziwne dźwięki, i nie mam zielonego pojęcia skąd dochodzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W nocy z 6 na 7 czerwca, i nad ranem (okolice 5 rano), jak i parę dni wcześniej gdzieś włącza się syrena, ale gdyby to był alarm samochodowy, albo sklepowy to jeszcze pół biedy. Syrena jest mega głośna (budzę się przy zamkniętych oknach, przy otwartych mam mirko zawał), i w zasadzie ciężko to opisać, ale dźwięk nie rozkręca się jak w typowej syrenie alarmowej, i w zasadzie zaczyna się od najgłośniejszego, i zwalnia jak konwencjonalna syrena alarmowa... Brzmi to wszystko jak wideo od podlinkowanego momentu, po czym następuje cisza. (0:12)

I żeby nie było, to nie jest kwestia jakieś choroby psychicznej, bo @Magda1337 też to słyszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pytanie: gdzie, po co, i czemu w środku nocy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
JanuszProgramowania - Mirki i Węgierki z #katowice ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest może ktoś z Os...
  • 17
@plusy_ujemne: dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) to by się zgadzało, mieszkam w 10 piętrowym, z oknami prosto w tę szkołę... także wyobraź sobie co się u mnie działo gdy tej feralnej nocy miałem otwarty balkon... ( ͡° ʖ̯ ͡°) szczerze Ci powiem że też to słyszę od dłuższego czasu, ale wydaje mi się że dźwięk wtedy był inny, w tej samej modulacji, ale
@JanuszProgramowania: też mnie to #!$%@?, codzienni przynajmniej 2 razy to słyszę. Trwa to już od około 2 tygodni, na początku dźwięk był trochę inny niż teraz. Na FB piszą że naprawione, ale chyba jednak nie do końca bo wczoraj też słyszałem.