Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kisne jak #!$%@? xD
Kolega dał mi do laptonga do przeinstalowania, no więc standardowo - przeszukanie dysku (żeby później nie było płaczu, że gdzieś na C w folderze dupa miał ważne zdjęcia) i jest wisienka na torcie: "moje". W sumie spodziewałem się fotek jego kindybała i trochę cykałem się otworzyć, ale myślę "#!$%@?". Otwieram, a tam screeny z rozmów z jego kuzynką. I ta siksa (19l.) doradza mu (26l, ze screenów wynika, że prawiczek) jak postępować z kobietami, a jak wiadomo ludzie w tym wieku są w większości po prostu #!$%@? i ich złote rady można sobie wsadzić tam gdzie Pan Stonoga powiedział.
No więc do rzeczy - kolega postanowił wyjść z #tfwng i idzie mu chyba dobrze bo spotyka się z 2 loszkami na raz i sprawdza, z którą się bardziej dogaduje. Na drugim spotkaniu z pierwszą panną poszedł w ślinę i zaczęła mu pisać hehe "zboczone smsy" i ewidentnie chce się bolcować, a nasz kolega stulej co? On to musi przystopować bo to wszystko za szybko się dzieje, a ta pinda mu przyklaskuje, że ma racje i pyta się czy oglądał seks w wielkim mieście bo tam jakaś różowa miała zasadę żeby iść do łóżka dopiero po 5 spotkaniu xDD a ten pajac mówi, że on by nawet poczekał jeszcze dłużej.


Ps. macie jakieś rady jak mu to zasugerować, żeby jej nie słuchał i bolcował tą koleżankę?

#truestory #heheszki #zwiazki #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 7