Wpis z mikrobloga

Mircy, ma ktoś z was Yamahe Thundercat? Na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie, oprócz skrzyni biegów? Aaa i jak z wygodą podróżowania? Aaa i przy wzroście 170 da sie pojeździć wygodnie?? #motocykle #yamaha
  • 8
  • Odpowiedz
@dachuD: Mój znajomy ostatnio reanimował taki egzemplarz. Kupił z uszkodzonym silnikiem. Nie ma go tutaj ale jak chcesz to na PW dam Ci na niego namiary emailowe.
  • Odpowiedz
@dachuD: za wiele nie pomogę ale pamiętam jak mój kuzyn miał co prawda było to dawno ale motocykl zachwalał, z tego co pamiętam to bardzo wygodny gdyż na jego wzrost koło 185-190 nie było żadnych problemów w dalszych trasach, chciałem kupić ale jednak padło na suzuki gsxf 600 : )
  • Odpowiedz
@dachuD: Jeśli kupujesz tylko dlatego, że ma być plastik to odpuść sobie. Trochę to wygląda jak pierwsze poważne (albo w ogóle) moto - stare i tanie czyli cebula, ale ma być szpan.

Już stare r6 będzie zakatowane, a jak ktoś opycha thundercata to znaczy, że ma dość trzymania dwójki stopą
  • Odpowiedz
@dachuD: Panowie powyżej trochę dramatyzują. Wiadome, że T-cat będzie już wiekowym sprzętem, dlatego właściwie to lepiej kupić coś z zachodu jeśli się trafi (ja miałem anglika). Jak na moto nie było gumowane ostro to skrzynia się nie rozleci i po 100 tys. km. Mój miał 80kkm i nic się złego ze skrzynią nie działo. Zagrzać dobrze sprzęt i przegonić kilka razy na niższych biegach (1, 2, 3) do odcinki. Co do
  • Odpowiedz
@wojtoon: nie jestem z tych co wygrali w lotto niestety... po prostu mi sie podoba takie moto, a jest w takiej cenie jak inne sprzęty z tamtych lat. Aaa i laska przedaje, tak że może coś z tego będzie . Nigdy nie miałem tzw "ścigacza", kupię zobaczę, jak sie nie spodoba to sprzedam.
  • Odpowiedz
@dachuD: Mała rada - skoro kupujesz pierwsze poważne moto, to prędzej czy później je położysz, a wtedy góra śmieci przerodzi się w górę kosztów.
Ja cię poniekąd rozumiem, bo kiedyś też się śliniłem do 12R, ale już nie wrócę do sportów choćby mnie żywym ogniem przypalali - wolę siedzieć na dupie niż wisieć na kierownicy. Ile jest w Polsce miejsc w których można pocwaniakować (nawet nielegalnie)? Kupujesz moto na miasto/krótkie trasy
  • Odpowiedz