Wpis z mikrobloga

brawo zarząd #widzew , jednak obcięcie $$ to trochę mała kara za sprzedaż meczu

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew wyraża niezadowolenie z wyników sportowych pierwszego zespołu osiągniętych w dwóch ostatnich meczach ligowych - z MKS-em Ełk i Finishparkietem Nowe Miasto Lubawskie. W związku z tym Zarząd Klubu postanowił nałożyć karę finansową na zawodników pierwszej drużyny, będących w kadrze meczowej na wskazane spotkania.


Przypominamy przy tym, że widzewski charakter to nie tylko legendarna postawa najlepszych zespołów Widzewa w historii, ale też cecha, która powinna być wyznacznikiem widzewskości niezależnie od czasu i poziomu rozgrywek.

link
  • 6
sprzedanie meczu Drwecy z której już piłkarze uciekają, i która nie chce awansu? To ma sens...


@czlapka:

osoby, które widziały brak zaangażowania piłkarzy:
- dziennikarze
- część kibiców Widzewa
- trener Widzewa
- zarząd Widzewa

osoby, które nie widziały braku zaangażowania:
- Czlapka z Wykopu

xD

Śmieszkuję sobie. Nie wiem czy ten mecz sprzedali czy nie, ale co się z Tobą stało? Jeszcze z miesiąc wcześniej darłeś łacha z spiskowych teorii
@ksaler Nie no, oczywiście że był brak zaangażowania, zagrali #!$%@? ale w mojej opinii mecz sprzedany to nie był. Bardziej mnie martwi że są jakieś ploty że już przed meczem z Ełkiem się coś stało i stąd te 2 mecze tak bardzo tragiczne i bez chęci wygrania. Z sama kara się zgadzam, o ile dotyczy też trenera.

Niekoniecznie że ŁKS przekupi ale jestem niemal pewny że ŁKS awansuje. Zresztą tych dziwnych teorii
@ksaler Ale jest to dziwne, mi się wydaje że tak czy siak zagracie w 2 lidze Wy no ale zobaczymy. A ja się ostatnio #!$%@? bo boję się o przyszły sezon, mimo że trenera bardzo szanuję to niestety żadnego progresu nie widzę.

Tak wiem od marca się jaralem że was dogonimy i w ogóle. No ale os tego jest kibic