Wpis z mikrobloga

Widzę że chyba kolejne osoby się dobrały do konta, jest zmieniony opis i dodane stanowisko "Mirabelka na Wypoku", i przestawione by szukało kobiet. Najprawdopodobniej niedługo będzie koniec zabawy bo ten nowy wykopek zaczął wyzywać wszystkich, kilka par usunięto. Odczekałem trochę i widzę że chyba ktoś próbuje ogarnąć teraz ten bajzel bo znowu odpisuje normalnie xD Ciekawe ile osób już tam siedzi XD Godzinę temu napisałem do prawdziwego autora z nowego konta na insta i spytałem czy tylko trolluje pisemnie i zbiera dickpici czy tez wystawiał ich gdzieś w realu i np stoi 5 zboków w jakimś punkcie i czekają XD zrobiłem screeny co ciekawszych rozmów i wieczorem wrzucę zbiorczy post z nimi, teraz muszę wyłączyć neta bo telefon wibruje co sekundę xD
pierwszy wpis: https://www.wykop.pl/wpis/24497827/zainstalowalem-wczoraj-tinder-ale-nie-zakladalem-k/
#ukradlemfejkowegotindera #tinder #bekazpodludzi
kamdz - Widzę że chyba kolejne osoby się dobrały do konta, jest zmieniony opis i doda...

źródło: comment_k6qlYXe0ykvJ5rKCIh1S1QciUg2XaGgw.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
No i zepsuli jakiemuś typowi parę lat budowania relacji ze szwagrami i setki matchy. Mam nadzieję, że jesteście z siebie dumni.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: chomfon!
@kamdz ja zajumałem zdjęcia koleżanki, zameldowałem się we Wrocławiu i po kilku minutach napisała do mnie dziewczyna o tym, że na tinderze wielu facetów podszywa się pod lesbijki. Trochę pogadaliśmy i rzuciła "daj dupy!"
przypomniał mi się post jednej dziewczyny o tym, że do klubów gayfriendly nie powinno wpuszczać się heteryczek, bo podrywasz taką i staje się niezręcznie. Ja homofobicznie odpisałem, że najpierw "cześć" a dopiero potem
  • Odpowiedz