Wpis z mikrobloga

We're sorry, but your application has been unsuccessful

Thank you for applying for a Lloyds Bank current account and for taking proof of your identity and address into one of our branches.

Unfortunately, after checking your details carefully, your application has not been successful.

#!$%@? z loydsa
#uk

We're sorry, but you can't open a current account with us at this time
  • 40
@MarekAntoniusz: nie wiem czy wiesz ale current account to takie podstawowe, ale jest jeszcze jedno niżej, BASIC account, kompletnie okrojone z kredytów i jakichś bonusów.
Jak ci odpowiada BASIC możesz się zapytać czy na te się zalapiesz, ja złożyłem aplikacje o BASIC w nationwide, aplikacja online, w ciągu 5dni maja mi wysłać maila czy mnie akceptują i jakie dokumenty donieść. Jak masz Basica i są wpływy i wszystko ok, to można
Lloyds to badziewny bank spróbuj first direct online ja mam tam konto ten bank jest częścią hsbc. Ten bank nie ma placówki wszystko załatwia sie przez internet lub telefonicznie. Kiedyś miałem konto w lloyds ale przeszedłem do first direct o wiele lepszy bank, lepsze benefity i oprocentowania. Polecam
@MarekAntoniusz: revolut to nie bank, raczej coś w stylu portfela internetowego + karta prepaid. Wyciąg z konta revolut raczej nie będzie akceptowany jako proof of adress.
Chyba że chcesz tylko mieć gdzie kasę wplacac i płacić kartą, to revolut się do tego Świetnie nadaje.
@MarekAntoniusz: nie używam, konto darmowe, wyrobienie karty to opłata jednorazowa 10f

Co do przelewów to zależy czy zew. konto - >revolut, czy odwrotnie. Ludzie otrzymują kasę z pracy także wpłaty do revoluta pewnie są normalne, nie wiem jak z wypłatami na inne konta np polskie, pytaj pod tagiem
@MarekAntoniusz: ja pierwszego dnia w UK otworzyłem bez problemu konto w Barclays. Co prawda ponad 8 lat temu ale do dziś nie miałem najmniejszych problemów. Nie wiem dlaczego wszyscy nowi tak się upieraja na Lloyd's