Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanko. Jestem posiadaczem samochodu marki Rover 45 i od jakiegoś czasu (znowu) zaczyna mi wyciekać płyn chłodniczy. Ok roku temu było podobnie ale był wymieniony termostat o był spokój. Teraz zaczęło sie znowu i wydaje mi sie ze jest gorzej bo co sie silnik zdąży rozgrzać to płynu nie ma. Sprawa jest o tyle #!$%@? ze wywala korkiem. Nic nie spływa na dół. Pryska po silniku, chyba ze zdejmie sie korek wtedy po prostu wokół zbiornika. Oczywiście leje wodę bo z płynem bym zbankrutował ale sam fakt wkurza mocno. Korek jest niwy wiec tez nie wina korka. #motoryzacja #samochody #rover #pytanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@bidzej: nie miałem niestety możliwości odstawienia fury do mechanika ale telefonicznie kazał sprawdzić czy przy uruchomienia samochodu sa "bąbelki" w zbiorniku. O ich braku mówił ze to raczej nie to. @oregon24: cieżko mi powiedzieć. Niestety jestem lekka ameba motoryzacyjna. Samochód moge niestety odstawić dopiero w poniedziałek a chce sie nastawić na to co to może być bo jest to samochód po przejściach i wsadzanie w niego 1k jest mało warte
  • Odpowiedz