Wpis z mikrobloga

Wy też doświadczacie problemów z działaniem #facebook? Od wielu dni mam:
- jak przewijam na scrollu i puszczę scrolla, to dalej przewija przez kilka do kilkunastu sekund
- w nieskończoność wysyła zdjęcia
- nie mogę otworzyć wysłanych filmików, czy zdjęć na chacie, po kliknięciu nic się nie dzieje, muszę odświeżyć stronę z cache (ctrl+F5) aby zadziałało
- jak nacisnę przycisk "pokaż więcej komentarzy" to się nic nie pokazuje, bo nie ma więcej komentarzy
- czasem jak odpisuję, to nie działa enter (wysłanie)
- parę razy pisze mi słowa od tyłu, np. "pokyw | wykop", bo dziwnie się kursor ustawia
- czasem bardzo mocno zamula na high-endowym komputerze całą przeglądarkę oraz ogólnie cała strona się "zastanawia". Responsywność lvl 0. Sprawdzałem nawet na Edge, a na co dzień korzystam w Firefoxa x64.
- i od ok. 2 tygodni to co na obrazku niżej. Koledze wyskakuje za to komunikat "Strona spowalnia działanie przeglądarki".
To jest dramat. Jak można być takim g***em "hellowordlowcem" z webdeva aby skopać coś co działało? O messengerze już nie mówię. Lite mi nie odpowiada, więc siedzę na starym v89, który też ma problemy.
#facebook #internet i trochę #pcmasterrace #komputery #niewebdev
Atexor - Wy też doświadczacie problemów z działaniem #facebook? Od wielu dni mam:
- ...

źródło: comment_fELcl5iM7A5c3uRjeOpgoCHZbbnqC8Ep.jpg

Pobierz
  • 15
@MarianKolasa: kiedyś bawiłem się nagminnie w oczyszczanie kompa ze śmieci, ale raz przesadziłem. Teraz czasem odpalę ccleanera, rzadziej odkurzacz czy wise registry cleaner. W eventvwr.msc miałem trochę błędów (nawet niezwiązane z przeglądarką), ale większość naprawione a problem dalej... chkdsk, czy sfc /scannow to oczywistość.

@vvertoi: No kiedyś był... Teraz dodali nie wiadomo co i psują :/
A takie bugi co wyżej pisałem też miałeś?
@Atexor: ja na operze. mam takie bugi jak np. niedziałający scroll w okienku czatu albo jak ustawię, ze ma wyswietlać najnowsze posty to po nieokreślonym czasie mi się zmienia na najciekawsze mimo, że dalej zaznaczona jest opcja "najnowsze". I pare innych, ktorych na ten moment nie pamietam
@MarianKolasa: czysto, kaspersky siedzi, a jak podłączam pena którego używałem na uczelni to zawsze skanuję go kasperskym oraz czasem kompa z malwarebytes anti-malware. I jak wyżej pisałem - komp działa idealnie jak żyleta, przeglądarka też (Wiedźmin 3 w 4k na 30fps stable), ale facebook jakbym na intel non-core non-duo odpalił. Aż się odechciewa. Wtyczki sprawdzałem, mam dark-theme wgrany na fb, bo razi w oczy, ale bez niego i innych też muli.
@Atexor: Mi się FB po prostu wiesza, zero jakiejkolwiek reakcji po kliknięciu gdziekowliek, a po jakimś czasie przeglądarka się restartuje lub wywala błąd. Sprawdzane na Edge i Chrome. Raz się zdarzyło, że wisiały mi dwie karty z FB, których nie można było zamknąć. Jedyna opcja, która czasem działa to całkowite wyłączenie przeglądarki.
@vvertoi: o, to z tym scrollem też miałem. Ostatnio jakby rzadziej. Albo mi nie chce przewijać w górę, albo tak dziwnie skacze przewijając i się blokuje. Ostatnio też, że mimo iż zjeżdżam na sam dół chatu, to jest tekst "przewiń aby wyświetlić najnowsze wiadomości" czy jakoś tak.

@Mr_Hamster12: Eh, szkoda gadać panie chomiku. Jakby mi miała cała przeglądarka przez to padać to bym chyba zainstalował osobną przeglądarkę tylko na na