Wpis z mikrobloga

Na telefonie od jakiegoś czasu są mapy google, gdzie można tworzyć własne listy do zapisywanych miejsc. Typu chcę pojechać i inne, można też wyświetlić daną listę i punkty na niej się znajdujące.
Ktoś wie czy da się to samo wyświetlić na komputerowym google maps? Na tych udało mi się tylko zapisane (gwiazdka) lub takie miejsca z etykietą znaleźć.

Zapisuję sobie miejsca gdzie chcę pojechać itp. i za każdym razem muszę to robić na telefonie. Natomiast przed samym wyjazdem organizacja tego jest męcząca z telefonu...
Twoje miejsca na komputerze pokazują tylko te zapisane na domyślną listę + etykiety.
https://blog.google/products/maps/keep-track-your-favorite-places-and-share-them-friends/

#googlemaps #google
  • 4
@Supaplex: Lista zapisanych miejsc, a nie zapisane mapy. Mała różnica.
Tak, widziałem moje mapy i nawet znalazłem tam kiedyś zrobioną przeze mnie, ale to jednak nie to.

Wejdź sobie na telefonie w mapy -> 3 kreseczki -> Twoje miejsca -> Zapisane -> mam tutaj kilka swoich list
Wejdź w to samo na komputerze -> widać tylko te miejsca, które w telefonie są zapisane na liście "Miejsca oznaczone gwiazdką".