Wpis z mikrobloga

@bocznica: mam gdzieś znaczek, serio. Jak kupowałem swojego rogala to mi wyskoczył pierwszy w goglu po prostu. Nie kupuję rzeczy bo mają znaczek, kieruję się tylko i wyłącznie jakością.
Macałem rogala od Małyszka i po prostu wykonanie jest gorsze niż 21B, po prostu, czuć to w rękach, jakość wykonania, skóra, szwy, paski itd.
Swojego przetestowałem w ekstremalnych sytuacjach, zaliczał szlify po asfalcie, gleby na kamieniach, deszcze i ulewy, piachy i błota.
  • Odpowiedz
@blubi_su: @bocznica: No kuźwa ponad dwukrotna różnica w cenie...;/ Gdybym mógł je chociaż porównać gdzieś organoleptycznie, żeby stwierdzić czy warto dopłacać... ;/ Małyszka mam niemal pod nosem. Blubi, ci 21brothers są z Warszawy? Na ich stronie nie ma żadnego adresu.
  • Odpowiedz
@bocznica: No spoko, ja miałem oba w ręku, bo akurat szedłem ze swoim 21B i podszedłem ze swoim rogalem do Małyszka jak wystawiał swoje rogale na IZIm, no i porównywaliśmy oba rogale. I wierz mi, że jest różnica...
Podstawowa jest taka że 21B jest ze skóry, a Małyszek jest z materiału. Więc jak możesz mówić że nie ma różnicy. Dwa kompletnie inne podejścia....
  • Odpowiedz
@blubi_su No właśnie Małyszek Moto jest z Wawy. Koło Al. Krakowskiej. przynajmniej malyszek.pl z linku @bocznica. Już zadzwoniłem i mogę podjechać 11-19. Do 21 brothers też napisałem. Podjadę do tego sklepu i jak nie do końca będę zadowolony, to będę Cię męczył, żebyś mi pokazał ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak wszystko zależy od tego czy 21b daliby radę wysłać to jutro kurierem, żebym zdążył na zlot
  • Odpowiedz
@tosyu
To co blubi napisal wyzej plus dodam ze ciężar​ nie jest wysoko a przy glebie w kamyczki nie urwiesz kufra ani nie wciagnie ci pod niego nogi. W ekstremalnej sytuacji przetrzesz dziurke i mozesz jechac dalej. A kufer urwiesz, wygniesz i #!$%@? z jazdy. Nie jest to ideal bo idealow nie ma. Jest po prostu wygodny praktyczny i tani
  • Odpowiedz
z drybagami zapiętymi na pasy do bagażnika


@tosyu: no i tez dobrze. 21 Brothers maja bardzo fajne boczne torby po chyba 20 litrow mocowane do stelazy, jest tez chyba wersja z wewnetrzna dodatkowa torbą.
  • Odpowiedz