Wpis z mikrobloga

Dobra mireczki, napisałem coś takiego i chcę wysłać do TV Polsat w sprawie #awanturaokase #programyrozrywkowe
Myślicie, że da radę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzień dobry,


piszę do Państwa w sprawie programu „Awantura o kasę”, który był emitowany w latach 2002-2005. Czy istnieje szansa, że zostanie on kiedyś przywrócony do emisji, tak jak zrobił to Idol, który odnosi sukces i dużą oglądalność? Nie ukrywam, że byłem wielkim fanem tego programu i osobiście chciałbym aby powrócił on na antenę Waszej telewizji. Podejrzewam również, że moje zdanie podzieliłoby wiele osób, co prawdopodobnie przełożyłoby się na zainteresowanie tym tematem z Państwa strony. Nadmienię, że w roli prowadzącego oczywiście widziałbym Pana Krzysztofa Ibisza, gdyż jest to człowiek inteligentny, posiada duże poczucie humoru, do tego potrafi być twardy i zdecydowany, więc świetnie prowadziłby w/w program jak robił to we wcześniejszych latach. Jeśli zajdzie taka potrzeba dołożę wszelkich starań, aby również było o tym głośno w Internecie, a jak Państwo wiedzą, jest to bardzo duża siła w obecnych czasach.

Liczę na pozytywne podejście do tematu ze strony Telewizji Polsat,


Pozdrawiam XYZ
  • 17
@mirek_januszy: W ogóle by się to nie przyjęło. Dziś ludzie mają większą wiedzę i przychodzą do programów lepiej przygotowani, więc doskonale wiedzieliby jak licytować. A strategią wygrywająca to VABANK w pierwszym pytaniu i przez kolejnych 5 pytań udawanie, że się licytuje tak żeby ciągle mieć najwięcej kasy. To nie jest widowiskowe nic a nic.