Wpis z mikrobloga

#motocykle świetny film na dziś - trailer Rajdu Tukan 2017 :) W tych 4 minutach jest kwintesencja tego rajdu: techniczne single, błoto, strome podjazdy, szutry i różne inne pułapki, które sprawdzają Twoje umiejętności na maksa. IMO fajny montaż, super się ogląda. Najlepszy (bo niestety jedyny taki, zobacz) rajd off dla dużych enduro-krów w tym kraju. Aż chce mi się znów machnąć jakiś odcinek specjalny ;)
Ostasz - #motocykle świetny film na dziś - trailer Rajdu Tukan 2017 :) W tych 4 minut...
  • 12
@Przepior86: ok, będę pamiętał :)
@Kick_Ass: tak chyba to była Adv 125. Na pewno Romet, pojemności nie spamiętałem, tyyylllleee moto było. Magda też była i wszystko ładnie przejechała, teraz już ma inne moto :))
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kasin: nie kojarzę dokładnie dużego V-stroma. Małe były. No ale mogłem coś pominąć bo wiesz prawie 300 moto było. Czy dałbyś radę na kostkach? Qrde nie wiem, ale jak zobaczyłem jak typ śmiga dużym GS Adv jak ćwiartką, to stwierdzam, że ograniczeniem są umiejętności, reszta była wymówką :P
@Ostasz Ja mam małego...V-Stroma oczywiście ( ͡ ͜ʖ ͡) Muszę ogarnąć jakiś kurs enduro. Polecisz coś? Ty czasem nie byłeś w Kosiance na kursie?
@kasin: Kosianka jest bardzo spoko. Ja nie byłem, było kilku znajomych i sobie chwalili (nota bene - wybrałbym się dla uporządkowania wiedzy). Ja jestem endurak-samouk, co ma ogarniętych kolegów do podpatrywania/podpytywania, którzy też nie biorą jeńców :P