Wpis z mikrobloga

@goomba-pl: Pewnie jak pisał @Nyankov: Pokemon Stars, żeby napędzić sprzedaż New 2DS. Przy tej sprzedaży Switcha, jeszcze nie muszą wydawać Poków. Lepiej je chyba dać, jak się sprzedaż kapkę skurczy, jak teraz ledwo nadążają z produkcją :D
  • Odpowiedz
@magral: nie powiedzą w Direct o czymkolwiek związanym z Pokemon GO. Nie po tym co giełda #!$%@?ła przez tę grę.

Ja obstawiam pokemon silver/gold/crystal na VC 3DS, ogłoszenie spin-offa na jakikolwiek sprzęt albo POKKEN TOURNAMENT PRZEPORTOWANE NA SPRZĘT NA KTÓRYM NIE BĘDZIE KLATKOWAŁ. No i jak napisał @goomba-pl - nie próbuj zrozumieć Nintendo. To nie tak działa.
  • Odpowiedz
@magral: Pewnie chodzi o gwałtowny skok akcji Nintendo po ogłoszeniu PGO. Jednak inwestorzy szybko się wycofali, a cena akcji spadła gdy okazało się, że to głównie Niantic macza w tym przedsięwzięciu palce.
  • Odpowiedz
@magral: dokładnie to co @Agnaktor napisał - po tej akcji naprawdę wątpię by Nintendo coś powiedziało o Pokemon GO z własnej woli. Chyba, że stanie coś z ich inicjatywy. Nie wiem - crossoverowy event z grą na 3DSa, czy coś?
  • Odpowiedz
@goomba-pl: mam nadzieję, że nie będą robić gównoportu, tylko zamiast tego wydadzą to coś by zarobić jeszcze na silniku Sun/Moon i pocisną coś, co będzie wykorzystywać więcej niż 2% mocy Switcha XD
  • Odpowiedz