Wpis z mikrobloga

Szczerze to nienawidzę ich. Jak im się nie podoba praca taksówkarza to niech idą do Ubera, skoro on jest tańszy dla kierowców. Jak można blokować całe miasto. Ja dziś na szczęście przejechałem bez problemów.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Uber to niestety też dziadostwo. Zamawia ktoś auto do strefy, nie mogą wjechać kasują za podjazd. (nie każdy musi znać mapę stref w obcym mieście). Później trzeba się #!$%@?ć z jakimiś reklamacjami. Ceny też często z kosmosu. Stawka normalna za chwilę już x2 i tak cały czas. Wczoraj miał być za 6 min, poźniej czas zaczął wzrastać, a nie było korków. Po 15 minutach czekania dalej było z 8 minut.
  • Odpowiedz
@kub54: W kraku funkcjonuje wypożyczalnia samochodów na telefon, właśnie na takie krótkie odcinki po mieście. Nie pamiętam nazwy ale może sprosta oczekiwaniom?

No chyba że chodzi o powroty z impres, wtedy gorzej.
  • Odpowiedz
@Kumagoro: Samochód mam. Chodzi bardziej o jakieś wyjście do knajpy. Samo szukanie miejsca parkingowego w centrum w weekend to żadna przyjemność. Jak jest dobra pogoda to często i tak zostaje płatny parking. No i nawet małego piwka czy lampki wina do obiadu nie wypijesz, bo lampce wina to sami pijani kierowcy wiozący śmierć.
  • Odpowiedz