Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mircy... jade pociagiem relacji Krakow Glowny do Gdyni Glownej.. cala trase, od godziny 22:50. Przed Koniecpolem jakas Pani menelica wybila okno w kiblu i obrzygala sciane. W Koniecpolu stalismy czekajac na policje a typiara klocila sie na siedzeniu niedaleko mnie, ze pan konduktor to #!$%@? i w ogole zlamal jej reke, smierdzialo od niej w #!$%@?. Ale dobra zabrali ja, oczywiscie swiatla wlaczone ale dobra probuje spac. A teraz Sebek za mna romansuje przez telefon ze swoja Karyna... slysze duzo szczegolow ktorych nie chce znac. NIECH WSZYSCY ZAMKNA MORDY. Pierwszy raz pisze tak pozno nie wiem czy to juz nocna ale mozna zataguje #zalesie #pociagi
  • 20
  • Odpowiedz
@jasontoddlover: polecam słuchawki i muzykę która Cię relaksuje, do tego medytacja, alkohol, trawa, inne używki i antydepresanty i można na chwilę wyjść między ludzi ;-)
  • Odpowiedz
@cecen: "Nie no musisz mi wyslac foteczke, zdjecie musisz zrobic mi ladne takie wiesz... spotkamy sie jakos w polowie miesiaca obiecuje ale najpierw wyslij" w ogole ona chyba nie jest jego karyna bo mowi "a czym ty sie zajmujesz? Praca?" A teraz "jakbys ze mna byla to bys nie musiala pracowac kupilbym ci wszystko co bys chciala" ale nie wyglada...
  • Odpowiedz