Wpis z mikrobloga

Wszedłem na ten szołap bo pisaliście o Litwince. Ta strona to wylęgarnia ludzi, którzy zjedliby gówno za 10 żetonów. Rozumiem streamowanie np na yt bo w sumie nie uwłaszcza to naszej godności (aż tak) ale żeby siadać na butli gazowej przed tysiącem osób za złotówkę to jest przech*jstwo. Smutne troche, ale jak widać niektórzy czerpią z tego radość.
#mahonek
#showup
#gownowpis
  • 16
@mamazlizakiem: jeśli mam być szczery to nie xD ale dzisiaj to do mnie dotarło co tam sie odjaniepawla. A ty tam siedzisz? w sensie oglądasz?
@PascalHens: SlodkaSybilla ~podobno, osobiście nie znalazłem ale latał tu przed chwilą screen dość wiarygodny
@mamazlizakiem: czyli lubisz patrzeć na TOTALNE #!$%@? xD
@kasmiros: Show.up to takie live gdzie niebiescy walą pindole, a różowe masują buły za wirtualne żetony które wymieniają na prawdziwą kasę 10 żetonów ~ 1 zł. A już od 20 żetonów można zobaczyć tam niestworzone rzeczy. Jeśli chodzi o Litwinkę to mahuś wczoraj gadał z nią na ome a dzisiaj ktoś ją widział na szołapie własnie. Sam rozumiesz - troche niezręcznie xD
@mamazlizakiem: W sumie to jakbym chciał popatrzeć jak wszystko się pieprzy to popatrzyłbym na swoje życie ( to żem #!$%@?ł starym memem BOXDIL). Tak czy siak zrobiłaś mi chętkę na to, żeby w okolicy północy zajrzeć na ten festiwal żenady i zobaczyć kto wygra 200 zł ( ͜͡ʖ ͡€)