Wpis z mikrobloga

Cześć Miraski, wpadło mi trochę, ale to na prawdę trochę hajsu i chciałbym zmienić procka, płytę i ram w moim starym już blaszaku. Aktualnie mam intela c2d 2.9Ghz skręconego na 3.6Ghz. Zastanawiam się nad Intelem G4560 i AMD Athlon x4 870k. Głównie na #pc korzystam z Lightrooma, czasami zrenderuję jakiś film. Jeśli chodzi o gry no to syn coś tam pogrywa w tytuły które jeszcze da się uruchomić w tej konfiguracji z grafiką radeona hd 6850. Pomoglibyście coś ? Z 8 stówek mogę wydać.
#pcmasterrace #pc #komputery
  • 9
Fajnie by było zagrać czasem w coś nowego. Tylko że nie da się tanio i dużo. Szwagier chce pogonić i3 4330. Może za 300 bym wyrwał.
@Grigorian no właśnie widzę że @azamat nie boi się OC więc to najlepsza opcja, bo po kręceniu będzie dużo wydajniejszy od pentiuma.
Jeśli chodzi i3-4330 to wydajnościowo jest na poziomie pentiuma albo gorzej, więc jest zupełnie nieopłacalny. Od tej generacji Pentium ma hyper threading, więc lepiej brać pentiuma niż i3.

W tym budżecie to 2500k albo nowy Pentium. Oczywiście może być coś lepszego jak się poszuka na allegro, ale to jest najpopularniejsza