Wpis z mikrobloga

#zamach
Aż sobie tu wkleję

Za każdym #!$%@? razem odc. 435

-Cieszę się, że w mieszkam w Polsce, bo nie grożą mi zamachy terrorystyczne

-I co, że nie masz zamachów jak jesteś biedny XDXDXD Na zachodzie mają zamachy ale nie są biedni a wy jesteście

-I co mi po pieniądzach jakbym bał się wyjść na ulicę z obawy o swoje życie. Poza tym jak pokazuje piramida Maslowa bezpieczeństwo...

-LALALA NIE SŁYSZĘ CIĘ BIEDAKU POLSKA KRAJEM 3. ŚWIATA BIEDAKI LALALA


That's all Folks!
  • 21
@CegielniaPL Mnie raczej zastanawia dlatego ktoś miałby się bać o swoje życie wychodząc z domu skoro prawdopodobieństwo że zginie w wypadku samochodowym jadąc do pracy jest dużo razy większe niż prawdopodobieństwo zaginięcia w zamachu i jakoś nikt nie rozmyśla gdy usłyszy w radiu że był jakiś wypadek "boję się jeździć autem, tysiące ludzi dziennie ginie w wypadkach"

No i nie wiem może jakieś plemiona afrykańskie też myślą że dobrze ze nie mają
@MinnieMouse0: Czy ty naprawdę nie widzisz różnicy między jednym a drugim? Samochód jest dobrą rzeczą, która przynosi wiele korzyści, tylko czasem jest źle wykorzystywaną (umyślne lub przez brak wyobraźni). Zamachy natomiast są tylko złem, bo nie niosą żadnych korzyści.

I co to w ogóle za argument "nie mamy co prawda problemów z zamachami, no ale przecież nie ma z czego się cieszyć bo są inne problemy"? Skoro rozmowa dotyczy zamachów, to
@PNiedziel: Ja nie powiedziałam że nie widzę różnicy pomiędzy jednym a drugim. Powiedziałam, że jeśli ktoś się boi zamachów to tylko przez panikę rozsiewaną przez media i innych ludzi. Prawdopodobieństwo że się zginie w zamachu jest tak malutkie, że banie się tego jest wręcz absurdalne. To tak jak banie się że jak wyjdziesz z domu to uderzy cię piorun i umrzesz. Albo że na wakacjach jak wejdziesz do morza to zabije
@MinnieMouse0: chodzi o to, że to się zeskakuje z czasem. Wielka masowa imigracja zaczęła się kilka lat temu, ciągle trwa. Za x lat będzie więcej czy to zamachów czy zwykłej "drobnej" agresji.

Wciąż pewnie będzie łatwiej zginąć w wypadku samochodowym, ale jednocześnie może być łatwiej dostać kosę czy zostać pobitym/okradzionym/zgwałconym niz zginąć w wypadku.

Po tych paru latach masowego przyjmowania tych ludzi masz "incydent" średnio co zdaje się 3 tygodnie (raz
@noekid: Szkoda że ty nawet nie wiesz jakie mam poglądy ale mówisz o ludziach którzy mają takie poglądy jak ja i mnie oceniasz. Uwielbiam takich ludzi.

No i skoro jesteś kolejnym z tysięcy osób którym się nie chce uczyć angielskiego i nie chce im się sprawdzić co znaczy jedno głupie słowo w słowniku to nie będę dalej na ten temat dyskutować bo to nie ma sensu. Mam nadzieję że jak ktoś
@MinnieMouse0: Myślę, że obawy biorą się z bezsilności. Jeżeli chodzi o ofiary w wypadkach, to część z nich same ponoszą winę za swoją śmierć, bo wsiadły za kierownicę pod wpływem alkoholu, bo jechały za szybko, bo zabrakło wyobraźni. Dlatego za kierownicą ma się poczucie, że można robić coś, co zmniejsza ryzyko wypadku. Przy zamachach czegoś takiego nie ma, tutaj ofiara nic nie może zrobić, nie ma szans minimalizować zagrożenia. Oczywiście w
@PNiedziel: A mi się wydaje że cały ten szum i strach jest przez media i ludzi siejących panikę we własnych interesach jak politycy itp. Tak jak moja babcia. Nie będzie latać samolotem bo "cały czas w telewizji mówią że jakaś katastrofa lotnicza ja to się boję". Co z tego że co chwila jakaś katastrofa skoro wciąż samolot jest bardziej bezpiecznym środkiem transportu niż samochód. No ale o samochodach nikt nie mówi
@MinnieMouse0: Czepiłaś się słówka, które napisałem w cudzysłowiu, bo wkurza mnie POLSKIE pisanie o incydencie? A resztę masz w dupie? Typowe.

Swoje poglądy przecież napisałaś i o nich właśnie mówię xD
@MinnieMouse0: Ale bezpieczeństwo w ruchu lądowym i powietrznym to zupełnie inny temat niż terroryści i ich chęć do zabijania ludzi. To drugie zasługuje na szczególne potępienie i dlatego jest wokół tego szum.
@noekid: Tak, po tym że napisałam że panika wywołana przez media jest bez sensu wywnioskowałeś jakie mam poglądy. Powiedz mi jeszcze na podstawie tego zdania na jaką partię głosuję i jaki mam kolor oczu, wnioski będą tak samo z dupy.
@MinnieMouse0: Chciałem zapodać jakiś cytacik z Twojego profilu, ale im dalej go przeglądam tym bardziej rzygam tym, co piszesz, więc nie.

I tak nie powinienem był odpisywać na Twoją wiadomość ani razu.

@noekid: Po prostu ubzdurałeś sobie coś o mnie #!$%@? wie czemu i przyczepiłeś się jak nie powiem co do buta więc postanowiłeś na moim profilu szukać jakiś wpisów świadczących o miłości do bliskowschodnich imigrantów ale się nie udało bo, bo tam tego po prostu nie ma. Kto by się spodziewał.