Wpis z mikrobloga

@ukryty22: > 03.06.2017- Nie trzeba przypominać żadnemu kibicowi Juventusu z jakim wydarzeniem kojarzy się nam ta data. W ten Wielki Dzień rozegrany zostanie Finał Ligi Mistrzów, w którym to całe społeczeństwo Bianconeri powinni się wspierać i dopingować naszą ukochaną drużynę. Standardowo mecz będziemy oglądać w Red Pizza (ul.Hetmańska) Dlatego też zapraszam wszystkich którzy oglądali dotychczasowe zmagania JUVE jak i tych którzy nie mieli przyjemnośći dopingować wspólnie z nami. Jest to szczególne
@ukryty22: Ja nie wiem. We Wrocku siedzę. Wiem, że Precel siedzi w Turynie i chyba nie tylko on, bo Kuzyn chyba też pojechał. Wiem tylko, że w Red Pizzy salka jest cała zarezerwowana, także spodziewałbym się, że nie będzie gdzie wcisnąć palca, zresztą już nie raz bywały mecze, że nie było gdzie się wcisnąć.
@push3k-pro Pozno byłbym na miejscu gdzieś po 20, kierowce musiałbym poszukać bo piwka bym sie napił no i jeszcze nie miałem przyjemności sie tam wybrać na mecz to bede tam taką zielonką ( ͡° ͜ʖ ͡°)