Wpis z mikrobloga

Co wy #!$%@? jaki piłkarski poker, jaki fryzjer? To było oczywiste - kibice obu klubów się przyjaźnią, na trybunach piknik i to przecież widzą i wiedzą też piłkarze. O co niby Zagłębie ma walczyć? Po co się męczyć, pocić? Po to żeby podpaść swoim kibicom i zrobić prezent jakiemuś Górnikowi Łęczna? Bo tylko to by "zyskali". Oni już są myślami na wakacjach a Górnik jest sam sobie winien bo sezon nie zaczął się dzisiaj o 20:30 tylko trwał od 36 spotkań. Był czas żeby nazbierać punktów.
#mecz
  • 5
@enzojabol: To wlasnie lubie w USA. Jak ide na gowniany mecz sezonu regularnego jakiegos AHL, czy MLB, to i tak wiem, ze zawodnicy daja z siebie wszystko, bo wiedza, ze im wiecej takich jak ja, co sie tym interesuje i ktorzy chca show za kazdym razem, tym lepiej dla ich zawodu.

Dlatego wlasnie polska liga jest w dupie, bo nikt nie traktuje meczu jako widowiska i rozrywki, dla wiekszosci najchetniej to
Dlatego wlasnie polska liga jest w dupie, bo nikt nie traktuje meczu jako widowiska i rozrywki, dla wiekszosci najchetniej to by zlikwidowac te cale mecze, ktore tylko przeszkadzaja.


@miki4ever: Nie ma to brać pod uwagę jeden mecz sezonu i przez jego pryzmat oceniać całą Polską ligę... Naprawdę oklaski się należą.
@enzojabol: Nie biore pod uwage jednego meczu sezonu. Biore pod uwage m. in .wypowiedz bylego prezesa Ruchu, ktory po reformie ESA mowil, ze 7 dodatkowych meczow to niepotrzebna sprawa, bo dla nich dzien meczowy to jest strata i najlepiej bylo jak bylo 26 kolejek.
@miki4ever: To teraz zamiast jednego meczu bierzesz jeden, najbardziej przesiąknięty rakiem i zdegenerowany klub w ekstraklasie z którego spadku cieszy się cała liga i na jego podstawie oceniasz całość xD. Dobry koleś z Ciebie. Dawaj dalej, ciekaw jestem jaki podasz kolejny przykład