Wpis z mikrobloga

Ja pierd... międzynarodowa izolacja Polski trwa w najlepsze... własnie 190 na 192 obecnych na posiedzeniu Państw członkowskich ONZ wybrało Polskę do Rady Bezpieczeństwa ONZ - Te dwa glosy to porażka PiSu-u, te dwa głosy pokazują w jakiej dupie jesteśmy na świecie... te dwa glosy sprzeciwu (Niemcy i Rosja) to jasny przykład, że te dwie silne demokracje nie zgadzają się na łamanie demokracji w Polsce i bronią Polskiego Trybunału Konstytucyjnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To skandal że Polska zdobywając 190 głosów pobiła rekord w ilości głosów podczas wyboru do RB ONZ - to niekoszerne, niekonstytucyjne i niedemokratyczne hahahaha

Czekam na 19-stą i na jęko-kwik Tefałenu - telewizji dla parówek... to będzie "pienkne" posłuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale bojownicy o wolność musza zostać jakoś "POinformowani, PObudzeni i POdparci na duchu po tym ciosie"  ( ͡ ͜ʖ ͡) - szczerze współczuję.

Słuchać lewacko-liberalne wycie? Znakomicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#onz #bekazlewactwa #dobrazmiana #4konserwy #polityka
m.....h - Ja pierd... międzynarodowa izolacja Polski trwa w najlepsze... własnie 190 ...

źródło: comment_AcZkGVrawEX2Yea7DkpJyXbYzCjF65BF.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@minister_spraw_zewnetrznych ale wiesz o tym ze w tej radzie są nawet gowno panstewka afrykańskie ktorych nazw nawet nie znasz? I co roku nastepuje rotacja tak aby kazdy kraj mogl kiedys na rok brac w tym udzial ja bym tego nienazwal sukcesem tymbardziej ze ONZ to totalne gowno ktore nie decyduje o niczym
  • Odpowiedz
te dwa glosy sprzeciwu (Niemcy i Rosja) to jasny przykład,

serio od głosu wstrzymały się właśnie Niemcy i Rosja?

tak, żenujące to jest już niestety


@minister_spraw_zewnetrznych: Nawet tego nie doczytałem w twoim poście hahah xD Prawackie urojenia odcinek 11891984.

Wołam @kam966 @chrupol - głosowanie było tajne, rezultat to 190 państw za z 192 nie wiadomo które dwa państwa się wstrzymały.
  • Odpowiedz
jakby tego było mało:

Spośród wszystkich kandydujących państw jedynie Gwinea Równikowa nie zasiadała jeszcze w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Polska zasiadała w niej już pięciokrotnie, Peru czterokrotnie, Wybrzeże Kości Słoniowej dwukrotnie, a Kuwejt przez jedną kadencję.

a także:

Rada Bezpieczeństwa ONZ składa się z 15 państw. Jej stałymi członkami, którzy posiadają prawo weta, są: Stany Zjednoczone, Francja, Wielka Brytania, Chiny i Rosja. Pozostałych 10 członków Rady Zgromadzenie Ogólne wyłania w głosowaniu na dwuletnie kadencje.
  • Odpowiedz
do Rady Bezpieczeństwa ONZ


@Kuciniak: Polakożerco- "Oprócz Polski, o członkostwo w kadencji 2018-2019 r. ubiegali się też: Kuwejt, Peru, Wybrzeże Kości Słoniowej, Gwinea Równikowa i Holandia." Ale te wiedze kazdy Polak posiada,ktory nie uczy sie jej z GoWna i od TVN-owskich POpaprancow.
  • Odpowiedz
@T0my: Nie! Polska nie byla jedynym kandydatem, to propaganda niemiecka ktora powtarzaja Polakozercy polskojezyczni. -"Oprócz Polski, o członkostwo w kadencji 2018-2019 r. ubiegają się też: Kuwejt, Peru, Wybrzeże Kości Słoniowej, Gwinea Równikowa i Holandia."
  • Odpowiedz
@Kuciniak: Liczy sie fakt lewacki pomiocie,ze Polska nie startowala sama jak to kaza ci wmawiac twoi niemieccy pracodawcy.Mogla zostac wybrana tez i Holandia ktora chyba wedlug ciebie tez lezy we Wschodniej Europie!?
  • Odpowiedz
@Kuciniak: Po za tym zanim zadasz pytanie i wysmiejesz wybor W K Sloniowej,to moze najpierw sprawdz jakie kraja naleza do ONZ bo Wybrzeze Kosci Sloniowej jest czlonkiem ONZ od 1960 roku. Wiec...
  • Odpowiedz