Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki pomocy. Trochę ponad tydzień temu poznałem dziewczynę. Miłość od pierwszego wejrzenia, mój świat zawirował. Wziąłem numer i od tamtego czasu piszemy codziennie. Oczywiście powiedziałem jej o moich uczuciach w stosunku do niej i że chciałbym się bliżej z nią poznać. Wszystko pięknie tylko jest kilka problemów. Po pierwsze mieszka około 200km ode mnie, chociaż może to nie taki duży problem, bo przeprowadzam się tam w październiku na studia. Po drugie dziwnie mi się z nią pisze, tzn. ona odpisuje takimi strasznie krótkimi zdaniami, a zawsze dziewczyny mi piszą jakieś wypracowania. Po trzecie napisała mi o swoim stosunku do facetów i wynika z tego ze ona lubi być sama... Wydaje mi się, ze mnie trochę olewa. Po czwarte ma mało czasu bo od rana siedzi w robocie do jakiejś 20 pon-sob.

I teraz pytanie do was. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Chodzi mi o jakieś konkretne działania. Odrazu uprzedzam - nie piszcie odpowiedzi typu daj jej spokój albo zainteresuj się inna loszka, bo nie umiem. Gadam z innymi loszkami ale i tak cały czas myśle o niej. I nie, nie jestem jakiś brzydki. Taki 7/10 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie pisz aż tyle. To pierwsza sprawa, jak będziesz pisał za wiele wyjdziesz na desperata. Dziewczyny to odstrasza, mimo że my chcemy im serce dać i świat na kolana rzucić. Takie życie :)

Zorganizuj ze dwa, trzy wyjścia z nią. Daj jej coś wyjątkowego do czego będzie jej tęskno. Idź na rolki, ściankę, coś czego nie zna a ją tego nauczysz. Powiększ jej świat, bądź wartością dodatnią a nie dodatkiem.
@AnonimoweMirkoWyznania: Hmm, może maczuga i do jaskini? Bo przecież nie może być tak, że ty ją tak, a ona ciebie nie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na początku znajomości powiedziałeś, że ją kochasz? Dziwisz się, że ma cię w dupie? Miłość to cel, który się zdobywa walcząc o partnera i starając się zdobyć jego względy. A ty podarowałeś jej wszystko na tacy, bez żadnej walki, ergo: JESTEŚ ŁATWY