Wpis z mikrobloga

#rakcontent #mymamy #mymamusie #pieluszkowezapaleniemozgu #biedaumyslowa

Witam.jestem mamą 10-letniej córki i i 3-letniego synka.Ze starszą córką miałam wszystkie noce przespane,nie wiedziałam co to znaczy płacz u dziecka.Wyszłam ponownie za mąż i urodziłam syna,niestety nie jest u nas kolorowo w związku.W czasie ciąży dużo płakałam,mąż jest nerwowy, doprowadzał mnie do histerii,dochodziło do przepychanek.Kiedy urodziłam syna zaczęło się piekło nocne.najpierw zwalałam winę,na to,że jest malutki,refluksowy i allergiczny,ale minęło 3 lata i jego ataki nocne są jeszcze bardziej intensywniejsze.Wiem,że to wina nasza,rodziców,nie ma u nas miłości,dużo jest krzyku,ale każde z nas kocha bardzo syna.Przytulamy,całujemy,staramy się jak najwięcej mu okazywać miłości...Syn zrywa się w nocy po północy z krzykiem.Prawie co noc!Tak jakby koszmar go wybudzał,nie daje się uspokoić,przytulić,uciszyć,kopie we wszystko,bije nas.mam wrażenie,że śpi,ciężko go "wybudzić"z histerycznego opętania.Był czas,że mąż szedł do łazienki i obmywał mu twarz zimną wodą,żeby się "wybudził".Ja próbuję go nosić,mówić do niego,przytulać,ale on się wyrywa.i tak przez 40 min.jest jeden wielki krzyk.Budzi sąsiadów,cały dom....nie umiemy nad nim zapanować,dopiero jak się zmęczy,opadnie z sił,przytula się i zasypia w moich ramionach.Przy tym wszystkim ma zesztywniałe ciało,nogi,ręce...strasznie to wygląda.Kiedy pytam czy mu brzuszek boli,nic nie odpowiada.Rano wstaje i mówi,że mu nogi bolą,nie dziwne,jak w nocy całe zesztywniałe ciało napina się.Nie wiemy co to jest.Wybieramy się do znachorki,mam wrażenie coś opętało mojego syna,może to zabobony,ale nie widzę wytłumaczenia realnego na jego zachowanie.Z córką nigdy tego nie było.jesteśmy już zmęczeni.Trwa to już od 3 lat.Wiem,że przyczyniliśmy się z mężem do jego stanu emocjonalnego.Pracujemy nad swoim związkiem,ale czy uda się jeszcze coś odmienić w zdrowiu naszego syna?Proszę o radę,kompletnie nie wiemy jak mamy pomóc synowi,do jakiego lekarza się wybrać....


ależ bieda umysłowa.

  • 2