Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kick_Ass: nie no wiadomo że po zlocie, nie bardzo w ten weekend mam czas (dzień dziecka trzeba odrobić a niedziela pracbaza), natomiast jakbyś dorwał skądś roadbooka i miał ochotę to ja się wstępnie piszę :)
  • Odpowiedz
  • 0
@tosyu tzn roadbooka to ja mam ale nigdy nie jeździłem na orientację , także tego. Ale spoko,coś ogarniemy bo ja też chętnie je pojadę, ta trasą co z @bocznica i @Jojne wtedy zrobiliśmy to było coś. Gdzieś tu nawet wrzucałem foty wtedy .
  • Odpowiedz
@tosyu: @kasin: @blubi_su: @Kick_Ass: ja chyba mam roadbooka ;) Tylko nie wiem z której edycji WSE ten film. No i jak mam to w papierku. Jazda na roadbooka fajna ale jakoś tak wtedy nie za bardzo można odkręcić jak nie ma skrzyżowania "T" w następnym okienku :D
  • Odpowiedz
@tosyu: które WSE to po primo. A po secundo to spoko ale nie obiecuję kiedy to zrobię :P
@blubi_su: można ale mój ziomek DYI robi takie i to z silniczkiem elektrycznym. I nie jest problemem to kupić. Wyzwaniem to okazuje się to żeby zainstalować tak żeby Ci nie odpadło przy napier... :D
  • Odpowiedz
@tosyu: trasa z zeszłego roku, poznaję z filmiku. Mam na papierku, start pod Piasecznem i dzida na południe w okolice Grójca.
@blubi_su: spoko, spoko ale chłopaki zrobili na razie 2 sztuki czekają na swój poważny debiut - na Babie Jadze będą z tym ;)
  • Odpowiedz
na Babie Jadze będą z tym ;)


@Ostasz: mega zajebiście! Strasznie mnie #!$%@?ło rok temu zatrzymywanie się co chwila żeby kartki przekładac.... Może od razu zakupię, dzięki za info!
  • Odpowiedz
Może od razu zakupię


@blubi_su: hola, hola - oni to sobie zrobili sami dla siebie, bo ich też to samo #!$%@?ło. Możecie sobie porozmawiać, czy któryś z nich nie zmotałby Ci po koleżeńsku. Zresztą jutro jeden z nich będzie w Aloha ;)
  • Odpowiedz