Wpis z mikrobloga

@yourij: Mówiąc najkrócej, nie działa. Po podłączeniu do zasilania zero reakcji. Na 99 procent jest kompletna, nie widać żadnych przepaleń. Dawno nie była uruchamiana, odgrzebałem ją na strychu i zastanawiam się czy byłaby szansa ją reaktywować.
@biesek:
1. napięcie na zasilaczu masz ? Czy (znając życie) nie działa, bo się ułamał kabelek tuż przy końcówce ?
2. drugi strzał - trzeba zimne luty usunąć w gnieździe zasilania jeśli zasilacz podaje jakieś napięcie
3. przełącznik pierwszy po lewej nie kontaktuje
@yourij: Klonów o takim wyglądzie było wiele, niektóre miały wbudowane gry, niektóre nie. Dlatego dla pewności pytam, czy OP wkładał jakikolwiek moduł - wtedy wszystkie wątpliwości byłyby rozwiane. Poza tym jest jeszcze jedna możliwość, że podłączana jest do nowego telewizora, a te nie potrafią znaleźć automatycznie sygnału z RF.
@czarnobiaua: Ta konsola działała bez żadnego dodatkowego modułu, to akurat dobrze pamiętam. Telewizor wydaje się ok, podpiąłem do tego samego z którego korzystałem jak konsola jeszcze działała. Tak jak wspomniałem, kiepski ze mnie elektryk, więc wolałbym żeby obejrzał ją ktoś obeznany w temacie. Ale dzięki za wszystkie uwagi.
@biesek: jeśli masz blisko do Krowodrzy Górki i w miarę mały (lekki) telewizorek, to możemy w piwnicy (serio) odpalić całość w wolnym czasie, kiedyś wieczorem...

prąd, cyna, lutownica, miernik i trochę miejsca na stoliku warszatowym są na miejscu
@yourij: Kurcze, niestety nie mam :/ Dzięki za odzew i zaangażowanie w wątek ale znalazłem właśnie majstra który podjął się zadania obejrzenia tego fachowym okiem. Ja to niestety jestem kompletnym laikiem w tych kwestiach. Ale jeszcze raz wielkie dzięki za odzew.