Wpis z mikrobloga

Mirki! Z TVP info odchodzi Adam Kuklewicz, to on 2 dni temu zapowiadał swój program Puls Polski Extra, w którym miało być pokazane, że zarówno rodzice Magdy jak i Markus wiedzieli o tym, że pojechała tam jako kobieta do towarzystwa. A może miało być coś więcej? Programu w końcu nie wyemitowano, tłumacząc się zmianą ramówki, a Kuklewicz dzisiaj odchodzi...? zwolnili go? ktoś go zastraszył?
http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/adam-kuklewicz-odchodzi-z-tvp-info

#magdazuk #magdalenazuk
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dioxyna: Nudzisz. Jeszcze raz powtarzam, że to nie ja pisałem o 'damie do towarzystwa' tylko OP. Przytaknąłem Twojemu pytaniu (zadanemu na podstawie tego co KTOŚ INNY napisał a nie ja), ale mając na myśli to że w zapowiedzi powiedział że "rodzina od początku wiedziała". Co wiedziała pozostawił niedopowiedziane i miał wyjaśnić w reportażu, ale przecież średnio rozwinięty szympans przyjmie założenie, że zapewne cel podróży, bo to jedyny logiczny wniosek. I
  • Odpowiedz
@gigaset: Odpisałeś na pytanie które zadałam OP. Potwierdzając, ze dziennikarz w zapowiedzi mowil, ze rodzice wiedzieli, ze Magda jechała jako kobieta do towarzystwa. Pytanie zadałam, bo myślałam, ze są jakieś dowody, a tymczasem takie stwierdzenie nie padło w tej zapowiedzi, to jefdynie Wasze domysly. Moze i szympans i przecietny pelikan by to przyjal na swoja logike, ale rozsadny człowiek chce potwierdzić informacje u źródła. Zycie swoje lubie, niestety nie mam
  • Odpowiedz
@dioxyna: nie bardzo kumam o co ci chodzi, obejrzyj na spokojnie zapowiedź którą wkleił powyżej Ostrze; autor powiedział wyraźnie - Magda chciała się wycofać, ale było za poźno, i że Markus i jej rodzina byli świadomi przyczyn wyjazdu, które - dał do zrozumienia - były inne niż dotychczas oficjalnie twierdzono, aczkolwiek powiedział, że wiedzieli 'o wszystkim' - to dosyć odważne stwierdzenie, bo czy w istocie nawet rodzina o wszystkim wiedziała
  • Odpowiedz
@kknnoo: Ja sie zgadzam co do hipotez, ale przyznasz, ze nikt nie potwierdził, ze była tam jako kobieta do towarzystwa. Ot i tyle. Mogły być narkotyki, mogło być co innego. Dla mnie dziwnie brzmia słowa jej siostry z reportażu, ze jej Magda była zbyt ambitna. Ale nijak nie wiem co czego to może dotyczyc i nie buduje żadnych teorii na podstawie tych słów.
  • Odpowiedz
@dioxyna: Pojedynczych słów bym się nie czepiał - jej siostra napisała też w chyba pierwszym komunikacie o pomoc że ta tragedia 'nie była zaplanowana' czy coś w stym stylu. W emocjach człowiek może się wyrazic nieprecyzyjnie. Osobowość Magdy miała pewnie znaczenie w jej wyborze do 'zadania'; mogła też być pośrednio przyczyną jej kłopotów, w momencie w którym 'była zbyt ambitna' by zgodzić się na coś, czego nie mogła zaakceptować. Masz
  • Odpowiedz
@dioxyna:

Odpisałeś na pytanie które zadałam OP. Potwierdzając, ze dziennikarz w zapowiedzi mowil, ze rodzice wiedzieli, ze Magda jechała jako kobieta do towarzystwa.


Odpisałem dokładnie
  • Odpowiedz
@rafal005: Zauważcie, że jemu to dwukrotnie blokowali. Ostatni Puls Polski Extra był 16.05. Już 23.05 miał iść odcinek o Magdzie, cicho bez sensacyjnych zapowiedzi - nie poszedł. Więc po kolejnym tygodniu zapowiedział sensacyjne informacje - może miał nadzieję że po zapowiedzi już nie zdejmą - zdjęli. Nigdy wcześniej nie było aż TRZYTYGODNIOWEJ przerwy między odcinkami, po której autor nagle niespodziewanie odchodzi.

Więc raczej nie spodziewałbym się, że pójdzie to co
  • Odpowiedz