Wpis z mikrobloga

Mirki! Z TVP info odchodzi Adam Kuklewicz, to on 2 dni temu zapowiadał swój program Puls Polski Extra, w którym miało być pokazane, że zarówno rodzice Magdy jak i Markus wiedzieli o tym, że pojechała tam jako kobieta do towarzystwa. A może miało być coś więcej? Programu w końcu nie wyemitowano, tłumacząc się zmianą ramówki, a Kuklewicz dzisiaj odchodzi...? zwolnili go? ktoś go zastraszył?
http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/adam-kuklewicz-odchodzi-z-tvp-info

#magdazuk #magdalenazuk
  • 34
  • Odpowiedz
@rafal005: No to widzicie co się w tym kraju wyrabia. Jeśli to wszystko prawda, to to jest zamiatanie pod dywan LEVEL EXPERT.

Panie Adamie, jeśli ma Pan jakąś wiedzę którą uniemożliwiono Panu zaprezentować, niech Pan prywatnie się nią podzieli, choćby nawet na YouTube. Proszę nie dać temu ukręcić łba.
  • Odpowiedz
@worldmaster: Tak, na pewno tak było. Niech w jego miejsce przyjmą Kwadrata, on bzur nie gada. Dziś powiedział w wywiadzie, że Magda wyskoczyła z 3. piętra (choć są dwa), więc niedługo się okaże że ten szpital jest wyższy niż Burj Khalifa w Dubaju.
  • Odpowiedz
A skąd wiadomo, ze pojechała jako kobieta do towarzystwa?


@dioxyna: Mówił to w zapowiedzi reportażu, który nie został wyemitowany - że wszyscy od początku wiedzieli, a "najbardziej szokujące były powiązania chłopaka". Jest gdzieś wideo z tą zapowiedzią w tym tagu, poszukaj niżej.
  • Odpowiedz
@gigaset: Ja pytam o fakty, stwierdzenie , ze wszystko wiedzieli może oznaczać nieskonczona ilość spraw o których mogli wiedzieć. Poruszamy sie po faktach, czy dopowiedzeniach?
  • Odpowiedz
@dioxyna: Ale czego ode mnie oczekujesz, że dopowiem Ci czego on nie powiedział? Przecież wszystkiego nie mógł powiedzieć w zapowiedzi, zachęcał jedynie do obejrzenia programu gdzie miały być szczegóły, a ten program miał być zaledwie kilka godzin później. To ani jego, ani tym bardziej moja wina że mu program zdjęli i w eter nie poszła reszta informacji.

Powiedział że "rodzina od początku wiedziała" oraz że "szokujące są powiązania chłopaka". I tyle.
  • Odpowiedz
@gigaset: Nie migaj sue, bo napisałeś, ze mial potwierdzić, ze rodzina wiedziała, ze Magda miala jechać jako dama do towarzystwa. Czyli to jest dopowiedzenie.
  • Odpowiedz
@rafal005:

Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl, decyzja Adama Kuklewicza o odejściu ma związek ze zmianami ramówkowymi w TVP Info, które objęły m.in. „Puls Polski” (program przesunięto z godz. 16.30 na 23.35).


Jasne, taki zbieg okoliczności z tą zapowiedzią reportaża... jakieś dziwne akcje tu odchodzą... Może chciał wykorzystać 'swoje 5 minut' i ogłosić start swojej firmy w momencie gdy wszyscy na niego patrzą? Albo to, albo są naciski na 'cenzurę' / anulowanie reportaża,
  • Odpowiedz
@dioxyna: Napisałem dokładnie to co napisałem. Jak nie zrozumiałeś to wróć i przeczytaj jeszcze raz. Ja o żadnej'damie do towarzystwa' w życiu nie pisałem, nicki Ci się popiermyliły.

I przestań mnie rozśmieszać pretensjami do mnie o to, że zdjęli mu reportaż i nie mogliśmy usłyszeć reszty.
  • Odpowiedz