Wpis z mikrobloga

#dziendobry tu #chinskiekody - dzisiaj Mi5 znów za 199,99$, a także kilka innych promocji.

W Banggood:
Xiaomi Redmi Note 4X 3/16GB w cenie 138,99$ - kolor złoty i czarny (bez refa)
ZUK Z2 Pro 6/128GB w cenie 269,99$ (bez refa)

W Gearbest:
Xiaomi Mi5 3/64 GB biały w cenie 199,99$ z kodem HMI564GB (bez refa) --> znowu aktywny w tak niskiej cenie
Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB czarny Global w cenie 119,99$ z kodem F4X4G (bez refa)
Interkom motocyklowy VNETPHONE V6 w cenie 33,99$ (bez refa)
Hulajnoga elektryczna LeTV w cenie 289,99$ z kodem LEECS (bez refa)
Elektryczna hulajnoga Xiaomi M365 w cenie 449,99$ z kodem GBPL12 (bez refa) - wysyłka Priority Line (bez VATu i innych opłat w cenie)
Fidget z głośnikiem Bluetooth i diodami LED w cenie 2,99$ (kolor zielony i papaja) (bez refa)

W Aliexpress w sklepie Xiaomi MC Store:
Xiaomi Redmi 4A 2/16 GB - różowo/złoty w cenie 87,99$ (bez refa)
Xiaomi Redmi 4X 2/16 GB - złoty w cenie 98,59$ (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 4/64GB - SD 625, złoty w cenie 165,99$ (bez refa)

Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody . Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Zobacz także:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #aliexpress
rybakfischermann - #dziendobry tu #chinskiekody - dzisiaj Mi5 znów za 199,99$, a takż...
  • 32
  • Odpowiedz
Mała aktualizacja na produkty Xiaomi:
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global szary (SD 625 LTE B20) w cenie 149,99$ z kodem HNoteG9 (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB złoty Global w cenie 156,99$ z kodem HNote4X (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB szary w cenie 149,99$ z kodem FNote4X (bez refa)
Xiaomi Mi6 - 6/64 GB czarny w cenie 425,99$ z kodem HMi64G (
rybakfischermann - Mała aktualizacja na produkty Xiaomi:
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB ...

źródło: comment_VLq6LqoUzjaBzQJk1gaEWFyip5p8aC2i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@filet_czlowieka: bleh, nie ma chyba opcji skorzystania z tego kuponu, w momencie gdy rzucają 200 sztuk. Trzeba czekać na obniżkę, i dopiero zamawiać. Chyba że BG obniży cenę, tam lepiej spyla się dolożyć do PDC.
  • Odpowiedz
@filet_czlowieka: @gpawelpl: niestety, sprawdzałem w koszyku przed dodaniem i działał, ale nie każdy jest ciagle online i czeka na promocję, bo rz jest o 9, w inny dzień o 16 i szybko się rozchodzi. Banggood jeszcze odsypia po święcie, ale może coś dadzą, chociaż ostatnio PDM ma problemy z przejściem bez VATu i kilka paczek w tym tygodniu wpadło w ręce celników.
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann: nie, nie wroce na bordo :) całe 2mc na to pracowałem, głównie odwyk od zakupoholizmu :) Listonosz też się marwi o mnie bo pytal co tak mało ostatnio :) Musze wrocic do moderowania forum mazdaspeed.pl bo mam zaleglosci spore :P
PS: ZUK mnie nie jara, Ulefone tym bardziej.
  • Odpowiedz
@widmo82: no nawet na pierdołach sumy się niezłe zbierają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Listonosz pewnie zadowolony, tylko głupio się przyznać. Burdel się taki na forum zrobił ostatnio, to już chociaż wiadomo, dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też bym został pomarańczką, najlepiej bezrankingową i żyć sobie spokojnie...
  • Odpowiedz