Wpis z mikrobloga

Chce jeszcze dziś iść sobie kupić #macbook air i nie wiem czy kupić w iDream, czy w Komputroniku? Jest jakaś różnica?

Da rade gdzieś kupić żeby mieć jeszcze 2 lata gwarancji dodatkowo od sklepu, a nie tylko rok od #apple ?
  • 19
@desygnat: w sumie to jak teraz sprawdzam to ma być ogłoszone na WWDC 2017 które jest 5-9 czerwca, w takim razie do tego czasu niby mógłbym się wstrzymać, bo to będzie ogłoszone wtedy, a do sprzedaży trafią pewnie miesiąc później, tak?
@czarny_: #!$%@? we wrześniu? ( ͡° ʖ̯ ͡°) czyli możliwe że będe czekał a się okaże że #!$%@? nowy air bedzie kosztował 5000zł zamiast 3.8k? XD

Jestem zainteresowany podstawowym modelem, 128gb/8gb
@Najkon: Air, albo zostaną odświeżone na WWDC (ale raczej się na to nie zapowiada), albo zostaną wycofane a najbardziej prawdopodobne jest to że nic z nimi nie zrobią. W żadnym przypadku cena raczej nie wzrośnie już Airów. Radziłbym poczekać do WWDC, bo nawet jakby je wycofali, to sklepy i tak jeszcze zapasy będą miały, a być może akurat trafisz na odświeżone modele.
@EvineX: Mam na myśli że jak poczekam na WWDC, to pomimo że zaprezentują odświeżone modele, to i tak te odświeżone modele pojawią się w sklepach pewnie we wrześniu, i jeśli odświeżą model, to pewnie bedzie kosztował więcej, tak mi sie przynajmniej wydaje - popraw mnie jeśli sie myle
@Najkon: zazwyczaj odświeżone modele są dostępne w sklepie Apple od razu po konferencji, a w sklepach są pare dni później. A cena tak jak mówię, odświeżenie modelu to właściwie zawsze ta sama cena.
@EvineX: Jeśli tak to ujmujesz, no to wstrzymam się chyba jeszcze ten tydzień z zakupem, mam nadzieje że mówisz ze względu na to jak praktykowało apple w poprzednich latach, a nie tak o z palca :D

dzieki ;p
@Najkon: dokładnie tak, cena będzie taka sama w sklepie Apple, a markety jak maja obniżone ceny to całkiem możliwe że na początku będzie cena taka jak w sklepach Apple. Za to być może markety będą chciały wyprzedać starsze (już wtedy) modele i tu możnaby liczyć na jakaś obniżkę. Ale jak narazie tak jak pisałem, nie ma żadnych przecieków o odświeżeniu Air, także myśle że raczej nie będzie nowych modeli
@MercedesBenizPolska: @EvineX: biorąc to pod uwage w takim razie widze że nic nie strace idąc jutro do sklepu i kupując laptopa, bo nawet jeśli wyjdą nowe modele to i tak cene nawet jak markety bedą miały niższą, to i tak będzie to pewnie z 4.5 których nie mam xD

dzięki wam za pomoc

a wracając do mojego pierwotnego pytania, jest jakaś różnica gdzie kupie? Czy w komputroniku czy w idreamie?