Wpis z mikrobloga

Szczecin, Gorzów, Poznań, inni

Czas się zgadzać co do jazdy na zlot ;)

Proponuję zebrać się w Wykop HQ na rogalu (blubi wspomina tutaj) i wspólnie wyruszyć w trasę.

Ja wyjadę pewnie o 8 z domu, więc koło 11 powinienem dotrzeć pod wykop (zależy czy się nie zgubię w Poznaniu :P) - jak ktoś jest po drodze między Szczecinem, a Poznaniem (jadę S3 i DK92) niech da znać ;)


#zlotmotomirko
  • 12
@11mariom: jakbys do 10 dojechal do sieradza to bys sie mogl do nas podlaczyc ;) ale raczej predkosci Ci nie beda odpowiadac. Moze nas gdzies po drodze zlapiesz jak bedziemy robilli sobie przerwe :)
ale raczej predkosci Ci nie beda odpowiadac. Moze nas gdzies po drodze zlapiesz jak bedziemy robilli sobie przerwe :)


@Stitch: Ja też pewnie będę leciał koło 90.


Ale na 10 do Sieradza to na pewno nie dojadę, wstawać o 6 to mi się nie będzie chciało ;) Jakbym was wyprzedził i byście zauważyli to wyślijcie pościg (byle nie policyjny) :P
@11mariom Ja o 13:30 odbieram moją Lubą z Leszna. Więc o 11 mogę być w Poznaniu. Do Leszna doskocze w 35 minut, wiec sie wyrobie.

Wstępnie, widzimy się w Poznaniu ok.11:00. Zbijamy piątki, lecimy na rogala i niestety się rozdzielamy, ale koło 21 już trykamy się kielonkami ;)

@Stitch wyślij mi link do trasy jaką dokładnie jedziecie? ;)