Wpis z mikrobloga

Sziiiiiiiiiit. Jakie to jest glupie. Laski pojechaly na jakas wymiane (Erazmus czy cos w tym stylu) i rozkrecily gownoburze o hiszpanski program nauczania. Właciwie z calej historii mozna wywnioskowac ze #!$%@? sie ze historia na hiszpanskim uniwersytecie przedstawiana jest z hiszpanskiego punktu widzenia. Jeszcze rozumiem gdyby zaczely dyskutowac z wykladowcami przedstawiajac wlasny punkt widzenia. I z calosci historii mozna wyciagnac wniosek ze zaden z wykladowcow by sie w tej kwestii nie #!$%@?. Ale nie. One rozkrecily prawdziwa gownoburze z angazowaniem ambasady i polityki miedzynarodowej. Walle FB lasek pelne patriotycznych memow. Nawet tych o polskim Lwowie. Czym sie zachowanie tych lasek rozni od zachowania szurnietych pseudofeministek? Przeciez to jest ten sam kierunek, tylko zwrot przeciwny.

https://www.facebook.com/LeszekZebrowskiNSZ/photos/a.446534132064510.129414.429498723768051/1509880475729865/?type=3&hc_ref=PAGES_TIMELINE

Dyskusje w trakcie wykladow z wykladowcami, opowiedzenie historii z polskiego punktu widzenia, dyskusje z innymi studentami. Napisanie jakichs ciekawych spostrzezen dla roznego rodzaju polskich mediow spolecznosciowych... Ale nie. Rozkrećmy gównoburze. Poland stronk. Sam uwazam sie za patriote. Ale ta story to jakas zenada.

#polityka #bekazprawakow
Pobierz a.....h - Sziiiiiiiiiit. Jakie to jest glupie. Laski pojechaly na jakas wymiane (Eraz...
źródło: comment_Bx3DSShRlg7mBvBjSb0U4NxncOmebafc.jpg
  • 7
@Pradi: 1) pojedz na uniwerek do kraju gdzie jeszcze stosunkowo niedawno rzadzil Franco i dla ktorego Polska to jakies rubieże Europy 2) miej #!$%@? ze inaczej przedstawiaja historie 3) brak profitu. 4) wiesz co wiedza ludzie np o historii Rumunii i jak jest w Polsce dla ludzi wazna? Gowno wiedza. A historie Hiszpanii znamy bo konfiskadorzy i Samossiera.
Ale mowa jest o historii II WŚ i fałszywego przedstawienia Niemców oraz wydarzeń tej wojny, a nie historię Hiszpanii czy Polski.
@Pradi: przeciez w tym kraju rzadził Franco ktory czekal kto zacznie przewazac i robil na wszystkie fronty. Co Ty sobie myslales ze co oni tam beda wykladali? Poziom na uczelniach hiszpanskich i portugalskich jest koszmarny. Ta gownoburza byla tak durna ze sie w pale nie miesci.
@abunasrallah:

Pani profesor także uznała Niemcy za ofiary drugiej wojny światowej (bombardowań – Berlin, Drezno, itp.) - reasumując, wszystko wskazuje na historyczną proniemiecką/i prożydowską wizję wydarzeń w Europie....

To się jakoś nie wyklucza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tom_Ja: a wiesz ze nie zwrocilem na to uwagi. Teraz spojrzalem. I jeszcze Holocaust pisany z małej. Mnie ta inba przeraza nie dlatego ze jestem lewakiem. Przeraza mnie dlatego ze uwazam sie za patriote (wiesz, Zolnierze Wykleci, komuchy wiszace na drzewach zamiast lisci ( ͡ ͜ʖ ͡)). I widze ze z jednego przegiecia zmierzamy w kierunku drugiego. Przegiecie pierwsze ktorego autorami były środowiska Czerskiej okazalo sie