Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam Was serdecznie #!$%@? dość. Kiedyś chciałem napisać na anonimowym o paru swoich problemach - nie chcąc żeby moją osobę z nimi identyfikowano w życiu realnym ale nie mogłem się do tego zebrać, nawet nie wiedziałem gdzie zacząć pisanie tego wszystkiego. Wiecie co? Całkiem dobrze że tego nie zrobiłem. Połowa z Was to gowniaki żyjące w wyidealizowanym świecie, samce #!$%@? alpha. Wiece co jest najlepszym przykładem? Ostatnio dziewczyna wrzuciła post odnośnie tego, że jest biedna, otworzyła się (choc anonimowo) tylko po to żeby móc się wygadac. A Wy? Pomijam osoby rzetelnie komentujące - ale większość to głupie teksty.

Przelamala się, chciała się wygadac... A Wy zachowaliscie się wręcz podle. I teraz rozumiecie? Nie mam już ochoty pisać o swoich problemach chociaż bardzo chciałbym się nimi z kimś podzielić bo wiem, że dobilibyscie mnie jeszcze bardziej. Przeglądam Reedita sporo - trochę piekło a niebo, gdyby taka sytuacja miała miejsce tam to sądzę, że sporo osób chciałoby jej zaoferować przelew BEZ PODTEKSTOW. Z resztą, sam czytając jej post - a będąc kiedyś w takiej sytuacji... Chciałbym jej coś pieniędzy przesłać ale zgaduje, że honor nie pozwoliłby jej tego przejąć. Tak czy siak, Mirki... Duża część z Was to umysłowe, egoistyczne dna. #afera #przegryw #mirko #prawda #wyznanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania: Wybacz ale czego oczekujesz na portalu rozrywkowym? Ludzie tu wchodzą by się zrelaksować, pośmieszkować i do tego ten portal wykorzystują. Jest kilka osób poważnych, od których dostaniesz pomoc w potrzebie... ale na pewno trzeba brać pod uwagę że część będzie wstawiać głupie komentarze. Wybacz ale oczekiwanie po wykopie poważnej grupy wsparcia to po prostu fikcja fanstasy.
@AnonimoweMirkoWyznania sorry mireczku, ale nie wim czego się tu spodziewałeś.
To nie jest terapia grupowa, no niestety, a jeśli jest to bardzo specyficzna. Masz tu zbiorowisko bardzo różnych indywiduów, od dwunastoletniego Jasia, który za szczyt elokwencji uważa napisanie na mirko "DUPA", przez programistów 15K, atencyjne laski, po czterdziestoletnich Januszy z kryzysem wieku średniego i depresją.
Masz tu takie spektrum ludzkich charakterów, poglądów i cech, że możesz tu dostać wszystko, od dobrych rad
@AnonimoweMirkoWyznania: Dzielenie się swoimi problemami na Mirko to raczej średnio mądry pomysł.

Masa tutaj chanowców których jedyną rozrywką w życiu jest gnojenie innych. Zawsze wybierani ostatni na WF-ie i gnębieni przez całą swą edukacje, teraz odgrywają się przez internet, gdzie wydaje im się, że są anonimowi. Wejdź na pierwsze lepsze pokazmorde jakiegoś różowego albo i niebieskiego, większość komentarzy będzie negatywna. Bo normalni ludzie nie wyglądają jak modelki w TV czy w
@Fafnucek: Nie ma to znaczenia czy ci ludzie mają 12 czy 40 lat. Tak jak zauważył op mentalność to jest największy problem polaków. Na reddicie też masz ludzi z całego przekroju społeczeństwa, nawet większy bo sam portal jest potężniejszy. Tylko tam ludzie wiedzą kiedy jest miejsce na szyderę a kiedy trzeba komuś pomoc dobrym słowem.
Tutaj ludzie jak widzą kogoś w dole to nie widzą okazji do tego, żeby komuś pomóc
@wykopowiczka69: ohohoho, jaka dogłębna analiza. Tylko o ile kojarzę, to na redicie moderacja działa, jak #!$%@? i generalnie tnie wszystko i równo.
Ciebie tu mirabelko też nikt nie trzyma na siłę, jak sama zauważyłaś, na redicie jest ci lepiej, to droga wolna.
Siedzę na tym portalu z pełną świadomością jego wszystkich zad i waletów i nie widzę potrzeby nad tym płakać.
@wykopowiczka69: tak, tak bo wykopowicze to w ogóle zło wcielone i w historii istnienia portalu NIGDY ale to podkreślam NIG-DY te spierdoxy nikomu bezinteresownie nie pomogły. a tak na serio to weź się uspokój, mnóstwo akcji charytatywnych, społecznych w których użytkownicy portalu partycypowali - ale nie POLAKI TO ROBAKI KUHHHWA. mamrzesz coś o chanowcach, a sama w swoim osądzie narodu polskiego powołujesz się na ich bohatera.
hipokryzja level miliard.
. I teraz rozumiecie? Nie mam już ochoty pisać o swoich problemach


@AnonimoweMirkoWyznania: no straszne, w imieniu śmieszków strasznie przepraszam i mam nadzieje że zmienisz zdanie i uraczysz nas swoim żalem oraz problemami.

Słusznie postąpiłeś stosując na nas taki szantaż, bardzo skuteczna metoda, pozdrawiam i czekam na wylew problemów osobistych na portalu ze śmiesznymi obrazkami