Wpis z mikrobloga

#wrogowiewolnosci #libertarianizm #liberalizm #wolnosc
Przerażające 188 plusów na opinie że kobieta nie powinna wygrać wyborów miss nie ze względu na wygląd ale na to że urodziła się w niewłaściwej kulturze, prawdopodobnie wierzy w nie tego boga co trzeba, a jej skóra jest ciemniejsza.
Ktoś z przekory i dając do myślenia napisze coś w stylu "Polki a zwlaszcza katolickie polki nie powinny wygrywać wyborów miss" to zrobią z siebie prześladowanych przez "lewaków".
Generau-armii-progresywnej - #wrogowiewolnosci #libertarianizm #liberalizm #wolnosc
...

źródło: comment_YQRNIJCqyesbjrP2D0pqszLwYIlaAg9C.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Generau-armii-progresywnej: Szkoda, że wyciąłeś końcówkę gdzie napisałem również że mi się po prostu ona nie podoba. No ale to nie pasowałoby do postawionej tezy "nie za wygląd". To się nazywa "MANIPULACJA" a Ty wlasnie manipulujesz. To jest dopiero przerażające. Poza tym jak ktoś np. w dziesięcioboju ze względów religijnych odmówił by udziału w jednej konkurencji to wg Ciebie powinien mieć szansę na medal? Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@mastapepe: napisałeś że pomijasz fakt że Ci się nie podoba.

Pomijam fakt, że mi np. się ona po prostu jako kobieta nie podoba.

Manipuluje bo pomijam fakt który pomijasz? LOL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
CZego się teraz wypierasz, napisales jasno ze nie powinna wygrać bo jest combo muzułmanką ciemną i ubraną. Wstydzisz się
  • Odpowiedz
@Generau-armii-progresywnej:
Twoja odpowiedź na pytanie o dziesięciobój jest w zasadzie identyczna jak mój komentarz w sprawie odmowy występu w bikini. Komentarz, który nie tylko nie został przez Ciebie zrozumiany, ale wywrócony całkowicie do góry nogami.
Na tym wpisie zakończę rozmowę z Tobą, bo z osobami, które nie rozumieją prostych zdań nie mam zamiaru dyskutować i tracić na to nerwów. Ten jeden raz wyjaśnię Ci to czego nie zrozumiałeś. Na koniec
  • Odpowiedz
Na tym wpisie zakończę rozmowę z Tobą, bo z osobami, które nie rozumieją prostych zdań


@mastapepe: Po czym walisz ścianą tekstu bo musisz się wytłumaczyć. Jesteś niekonsekwentyn to po pierwsze.

Napisałeś jasno, nie powinna zająć wysokiego miejsca z powodu bycia muzułmanką, ubraną i z powodu ciemnego koloru skóry, a wygląd jasno napisałeś że pomijasz. Nie musisz sie teraz tłumaczyć, bo napisałeś wprost z jakich powodów ma nie wygrać a jakie
  • Odpowiedz
@Generau-armii-progresywnej:
#!$%@? człowieku nawet najprostszego zdania nie potrafisz zrozumieć. "Na tym wpisie" <--- WPISIE. Nie "na tym ZDANIU"! Rozumiesz różnicę????? Dalej nawet nie czytałem Twoich wypocin. Może wyjdę na idealistę, ale uważam, że aż tak durnych ludzi nie ma więc musisz być trolem - do tego niezłym bo miałem już nie pisać, a sprowokowałeś mnie jeszcze do jednej odpowiedzi. Żegnam! ...i witam na #czarnolisto
  • Odpowiedz