Wpis z mikrobloga

Mirki, co z tym zrobić? Sprzedawca wydaje się niespełna rozumu, przeczytajcie opis który zamieściłem i poważną odpowiedź ʕʔ Przedmiotem zakupu jest filtr prywatyzujący na ekran telefonu. Skoro zapłaciłem przez PayU za przedmiot+wysyłka (darmowa) to ma obowiązek wysłać, czy na podstawie braku kwadracika na mapie może odmówić? Bo Google Mapy pokazują, że adres istnieje, po prostu nie narysowali na mapie domku ( ͡° ͜ʖ ͡°) To zrzut ekranu ze sporu (dyskusji) na Allegro.
#pytanie #allegro #januszebiznesu #prawo #pieniadze
costadelsol - Mirki, co z tym zrobić? Sprzedawca wydaje się niespełna rozumu, przeczy...

źródło: comment_OdyRlvlVQ6vnJwwEMCyvbsAAFO3BuNdx.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@costadelsol: O i jest powód ;p Cwaniak spotkał cwaniaka - chyba zdawałeś sobie sprawę że nie będzie lekko :)

To tak jak sprawy z wylicytowanym towarem za 1zł i inne wpadki sprzedających, którzy myśleli że będzie ok.
Jak się nie mylę wymyślają jakieś darmowe wysyłki za granice żeby być w lepszym pozycjonowaniu z ceną z przesyłką.
ehhh życie
  • Odpowiedz
@fiszifiszi nie. Cyka się bo oferował darmową dostawę za granicę licząc ze będzie wyżej pozycjonowany a i tak nikt z darmowej dostawy nie skorzysta.
Zapomnial tylko (albo nie wie), ze to już od kilku miesięcy nie działa.
  • Odpowiedz
@theodolit: no, ale co ja złego zrobiłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla specjalisty od ziemniaków z jednej z firm z którymi współpracuję zakupiłem przedmiot, wszystko z góry opłaciłem, a sprzedawca mi ubliża, zarekwirował moje pieniądze xD wyśmiał w formularzu sporu i stalkuje mnie w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) I co ja mam o takim sprzedawcy myśleć?
  • Odpowiedz
@costadelsol zapytaj go czy wychodzi z domu z torbą na głowie, ze myśli, ze się wystraszysz ze wie jak wyglądasz i gdzie pracujesz.
A jak prywatny, to jeszcze zatroszcz się o stan finansów państwa ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz