Wpis z mikrobloga

@Vader-Poland: już piszę, tak mnie to wkurzyło że chciałem to wywalać już przez okno i myślałem tylko ile za to dostanę na lolegro.
chciałem skorzystać z okazji wolnej chaty i podłączyć się pod lepszy tv. podłączyłem odpalam, na tv nic, zmieniam port hdmi, pojawia się logo ps i znika, luj pograne. tv wykrywa wejśce 1080p tryb gra itd. pleja nie można wyłączyć, tylko z gniazdka.
wracam do siebie, podłączam i najpierw
@elmaelma: Masz ewidentnie strasznego pecha. Mam PS4 od premiery i nie zauważyłem problemów (częściej mi się mój Smart TV wykrzaczał niż PS4).
Ale w Twoim przypadku zastanawiałbym się w jakim stanie masz dysk twardy. No i koniecznie trzeba zaktualizować system do najnowszej możliwej wersji.
Ewentualnie zrobić format, zainstalować system, zaktualizować i obserwować.

Ostatecznie można też założyć, że rzeczywiście jest jakiś problem z tym Twoim PS4 i ewentualnie go oddać na gwarancję,
@Vader-Poland: no właśnie to pierwsza taka sytuacja i zrozumiałbym gdybym katował tego pleja non stop, a on jest w stanie idealnym, ograłem raptem naście gier, do tego jest podłączony pod zasilanie awaryjne właśnie żeby nic się nie stało (przy ps3 nie używałem jeszcze i działała normalnie, a po podpięciu dysku pod pc było kilka błędów), ogólnie obchodzę się z nim jak z jajkiem, a tu by się zepsuło i nara. gwarancji
@Vader-Poland: tylko to się działo w tym czasie "#!$%@?", co wyłączyć się nie chciała itd.
teraz już normalnie, a to taka jednorazowa akcja, więc tym bardziej dziwne.
będę patrzył, choć nie mam w ogóle ochoty już jej włączać.
@elmaelma: Już nie przesadzaj, bo zachowujesz się jakby Ci matkę zabiła.
Sprzęt ja sprzęt, ma czasami swoje fochy. Mnie co jakiś czas denerwuje mój telewizor Sharpa, który lubi się zaciąć. Ale za to ma retro-porty więc mu to wybaczam :P
@maruch: "super". mi działo się to jeszcze na starym sofcie, a jak już się uspokoiła to zobaczyłem że jest aktualizacja do 4.70 i zainstalowałem i działa. włączałem później jeszcze ze dwa razy konsole i nic już się nie wydarzyło, ale w takiej sytuacji to znowu jej nie włączam aż naprawią, pierdziele.
@Vader-Poland: tylko jak by to był blaszak, to zawsze można rozebrać na części pierwsze i może mu przejdzie, a