Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, szukam telefonu do ok. 1500 zł. Xiaomi odpada na wstępie.
Czego oczekuje?
-Przyzwoita płynność pracy, w gry nie gram, a i niesamowicie wymagajacych apej także nie używam, więc myśle, że w tej cenie da radę znaleść coś szybkiego.
-Bateria, cały dzień przy średnim używaniu conajmniej.
-Aparat, bez przesady, nie potrzebuję aparatów jak z GS8, ale aby był w miarę przywoity.
-Wielkość, maksymalnie ok. 5,5 cala.
Używki także wchodza w gre. Z góry dzięki.
#android #ios
  • 47
  • Odpowiedz
@analmagicala: SPOKOJNIE 1 dzień intensywnej pracy, zostaje do rana na budzik, czytanie maili i przeglądanie wykopu ;) codziennie nawigacji używam około godziny, czasami 2 to wtedy jak się kładę spać to trzeba ładować - kwestia zoptymalizowania sobie aplikacji w systemowym systemie hibernacji - wszystko śmiga jak należy :)
  • Odpowiedz
@analmagicala: Jeśli nie przeszkadza ci dosyć mały ekran, to 5S nówka jest za 1400. Ewentualnie SE (lepszy wybór) za 1700 (lub używka). Bez gier 16 GB chyba starczy, ale to zależy od osoby - mi by nie starczyło. :D

Ale 6S (najlepszy wybór z tych trzech) 64 GB chyba można znaleźć jakoś za 1500-1800 w spoko stanie, ew. 32 GB, to jeszcze taniej.
  • Odpowiedz
@Reality: Jestem sceptycznie nastawiony do ajfonów, niedawno przez tydzień korzystałem z iPhona 5s i dusił się mocno, głupia aplikacja jak YouTube(a jak już mówiłem jedyne apki jakie pobierałem w życiu to był Spotify i YouTube, gdy nie było go fabrycznie) potrafi się właczać te ok. 10 sekund. Możliwe, że jedynie ten model taki był. SE i 6S raczej nie.
@quarox: Po prostu miałem jednego przez jakiś czas i miui jak
  • Odpowiedz