Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, szukam telefonu do ok. 1500 zł. Xiaomi odpada na wstępie.
Czego oczekuje?
-Przyzwoita płynność pracy, w gry nie gram, a i niesamowicie wymagajacych apej także nie używam, więc myśle, że w tej cenie da radę znaleść coś szybkiego.
-Bateria, cały dzień przy średnim używaniu conajmniej.
-Aparat, bez przesady, nie potrzebuję aparatów jak z GS8, ale aby był w miarę przywoity.
-Wielkość, maksymalnie ok. 5,5 cala.
Używki także wchodza w gre. Z góry dzięki.
#android #ios
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mkwiatek: Uważam. Ale nie zmienia to faktu, że piszesz o 50h włączonego ekranu, co jest praktycznie niemożliwe, chyba że tak jak w tej paście nosisz ze sobą akumulator w plecaku #pdk. Generalnie jak jest 5-6h SOT przy rozdzielczości FHD i "normalnym" obciążeniu telefonu to już jest dobrze.

Pozostaje mi tylko zapytać, jakie rozdzielczości ekranu i przekątne mają Twoi znajomi w swoich Xiaomi? Bo jeśli myślisz o seriach
  • Odpowiedz
@analmagicala: zadnego 5s !!!!!!!! kup SE albo nowke albo proponuje na olx kupic uzywke w idealnym stanie!! mojemu bratu ostatnio kupilem space graya za 1200 zl za pobraniem, wszystko w komplecie stan idealny.. a telefon 1000/1000.
  • Odpowiedz
@Reality: @asunez: Dobra teraz mam do was pytanie. W lutym przedłużam umowę w Orange i będę zmieniał telefon. Jest tam iphone SE, tylko jest jeden problem, ostatnio jak widziałem ok. 200zł na miesiac, w lutym może być jakoś tanej, albo da się zrobić aby było to jakoś taniej?
  • Odpowiedz
@analmagicala: ja mialem uzywke SE z UK i bratu kupilem uzywke SE idealny stan space gray za 1200zl z wysylka za pobraniem. rozpakowalem przy kurierze, sprawdzilem wszystko, imei sprawdziwlem wczesniej, telefon byl pewny i w zajebistym stanie, malo uzytkowany sadzac po baterii. a zaoszczedzone sporo bo nowy z 1600 a tu dalismy 1170+wysylka. polecam
  • Odpowiedz
@analmagicala:

rok 2017

ludzie dalej kupują telefony na abonament



Sprawdź tylko, czy na pewno 4" ekran Ci odpowiada. Osobiście nie wiem, czy po 5.5" byłbym w stanie się przenieść na 4".
  • Odpowiedz
@analmagicala: a co do samsungow nie wiem ale nie jestem pozytywnie do nich nastawiony, od ilus lat korzystam z ios i jestem zadowolony a nawet bardzo, a pracy mam firmowego a5 z 2015 i to jest jakis zart bo tanie chinczyki sa lepiej wykonane
  • Odpowiedz
@quarox: W 6S nie będę się bawił, bo własnie coś mniejszego mogło by być. Dobra już kupuje tego iPhona, może to głupie pytanie i nie ocenia się człowieka po telefonie, ale mieliście kiedyś takie wrażenie, że macie telefon dla "gimbusów", wiecie o co mi chodzi, duż gimbów z nimi biega i szczela zdjecia na instagrama i zachwycaja się tym logiem, jak medalem olimpijskim xD
  • Odpowiedz
Raczej będę się skłaniał do używki w dobrym stanie. Tak wogóle to da się kupić jeszcze używkę w wersji 16GB? Bo chyba została wycofana, a mi tyle starczy i pewnie byłoby taniej.
  • Odpowiedz
@analmagicala: Z używkami byłbym bardzo ostrożny przy kupowaniu - już nawet pomijając "zużycie" telefonu z zewnątrz i "wewnątrz", łatwo trafić na oszustów, zablokowane telefony itd. Już pomijając takie kwiatki jak Faktura Marża, nieokreślona gwarancja itd. Radziłbym Ci raczej nówkę, chociaż wykracza trochę poza budżet początkowy.

@mkwiatek: Ironia, czy serio? :D Wiesz, nie chcę uchodzić za eksperta w tym temacie, ale trzeba rozróżnić SOT od czasu czuwania, poza tym
  • Odpowiedz