Wpis z mikrobloga

@adrianeo_ban fzs600 było na gaźniku
ogolnie w latach 2006-2009 miałeś tez fz6 s1. czyli przedlift, ale do 72km zblokowany :)

miedzy tymi 98konnymi to fakt różnica to heble, zegary, wtrysk x8 zamiast x4, troche inny wahacz, inaczej montowane sety pasażera, owiewki w wersji fazer i to w sumie tyle
@Stitch: dzięki wielkie za taką odpowiedź. Poszukiwania póki co trwają, i jestem świadom tego, że okres letni jest chyba najgorszym możliwym na poszukiwanie motoru, gdyż ceny lecą do góry jak szalone.
@adrianeo_ban ah i jeszcze jedna sprawa. w 2005 roku nakedy wychodziły też w wersji Black edition (czyli piec, rama, wahacz czarne jak w poliftach). jedyna roznica to taka, ze przednie golenie nadal byly srebrne. w poliftach są czarne
@Motolufka: celowałem w kwotę 12-13k, pytanie czy w tej kwocie coś sensownego z FZ6 S2 się znajdzie? Niby na olx/allegro coś można znaleźć ale pytanie ile z nich to trupy, w których połowa rzeczy jest do wymiany.
@Motolufka: Jak by się udało to spoko, jak nie to też nie będę płakać ;) ogólnie szukam naked-a w fajnym stanie i na tym mi głównie zależy, chociaż wiadomo że dodatki typu kufry itd też kuszą ;) ale podstawa to sprawny napęd, prosta rama itd.