Wpis z mikrobloga

Wykopki z alergią! Czy ktoś z was używa jakiegoś tajemnego leku na alergię, ktory działa, a nie usypia? Brałam zwykle takie na recepte, claritine potem hitaxe - teraz są otc, ale mają mniejszą ilość składnika aktywnego i uj, smarkam tak samo. Więc tradycyjnie biorę alertec lub alertecopodobne, ale śpię po 2 sekundach po wzięciu. ALE NIE SMARKAM. Ktoś z was zna jakiś złoty środek? Wiem, ze na kazdego działa inaczej ale może jakiś tajemny lek istnieje, moga byc na recepte coś wykombinuje. Jak ktoś chce mi polecac wizyte u alergologa to mowie - bylam pinset razy, nic nowego sie nie dowiedzialam a do tego na wizyte czekalam 5 tysiecy lat. #alergia #zalesie #pomocy #wiosna #gownowpis
  • 22
  • Odpowiedz
@jasontoddlover: to moze bierz przed snem skoro cie usypia. W ogole nigdy nie zauwazylem najmniejszego efektu usypiajacego po tych lekach u siebie i zazdroszcze bo bym nie musial kombinowac z tabletkami nasennymi ktore sa na recepte
  • Odpowiedz
@MadIen: Chyba kwestia osobnicza. Mnie desloratadyna co prawda nie usypia, ale i skuteczność ma na poziomie placebo. @jasontoddlover: Teoretycznie wszystkie antyhistaminy II i III generacji nie usypiają, praktycznie wiesz jak jest;) @p_rudnicky: To jest po prostu loratadyna, czyli to samo co claritine - to jak proponować panadol zamiast paracetamolu.
  • Odpowiedz
@MokryPal: pomogło o tyle, że nie umre po ugryzieniu przez osę czy tam pszczołę, a na pyłki latałam naprawdę parę lat z rzędu za dzieciaka i nic. Tzn. I tak jest lepiej niż jak bylam mala ale uciazliwe jest wciaz.
  • Odpowiedz