Wpis z mikrobloga

Pisali "Nie masz dużo czasu, ale chcesz grać?" - no to pograłem, ponad godzina spokojnie zleciała ... po dojściu do 1mln przestałem, bo nie miałem już więcej czasu :/

@RezuNN: uprzedzam, że mam najnowszą wersję ;)
- przy 200k pkt zauważyłem, że punkty zaczynają się rozjeżdżać, po przekroczeniu miliona wygląda to jeszcze gorzej. Może przydałoby się zmniejszać font przy większej ilości punktów?
- liczby w podsumowaniu są jakieś dziwne, dlaczego nie pokrywają się z tym co jest w hexagonie? myślę, że przydałoby się dodać tam również czas jaki spędziliśmy przy grze.
- liczba, która była w podsumowaniu stała się kwotą do wydania w sklepie. Już podczas gry zastanawiałem się ile tam $ wpadnie ale nie myślałem, że aż tyle. Wydaje mi się, że to dużo za dużo i trochę psuje dalszą grę, jak widzisz kupiłem prawie wszystko (dlaczego prawie to poniżej) i nadal mam ponad 1.5mln do wydania a nie mam na co :D
- w umiejętności starter brakuje przycisku do zakupu
- natomiast looser mogłem kupić tylko pierwszy poziom, dalej już nie mogę zwiększyć bo przycisk nie reaguje
- po wykupieniu już wszystkiego co się dało i przesunięciu listy umiejętności do końca pod czas gry, coś się zrąbało i umiejętności się dublują.

#hexagon
f5a38 - Pisali "Nie masz dużo czasu, ale chcesz grać?" - no to pograłem, ponad godzin...

źródło: comment_YCR3G6nz8SudTTpVCfb5C75b24SF2JKU.jpg

Pobierz