Wpis z mikrobloga

@sejsmita a tam jakiś koncert był czy coś? Bo na chartowie było tak głośno, jakby coś na pobliskim osiedlu grało i się tak zastanawiam, chociaż to w sumie kawałek drogi jest :P
@sejsmita to zaproponuj inną miejscówkę gdzie można zrobić juwe tak, żeby nikt kto nie jest chętny nie słyszał ani jednej nuty z koncertów. Moim zdaniem to trochę przesadzanie, szczególnie, że Poznań to miasto, w którym jest chyba największa ilość studentów na 100 mieszkańców, więc ich potrzeby też trzeba brać pod uwagę.
@jaran5: @sejsmita: mieszkam 1km od juwenaliów i mi to totalnie to nie przeszkadzało (studentem już dawno nie jestem) . Ba nawet świetnie się bawiłem na tarasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) z wszystkich juwe to te był najlepsze organizacyjnie. Normalnie można było piwo kupić, coś do jedzenia i bezproblemowo szybko wejść na teren.
@jaran5:

o zaproponuj inną miejscówkę gdzie można zrobić juwe tak,


I może jeszcze frytki do tego, c'nie? Ja zamknąłem okna i nie słyszałem tego, ale znajomi ślą skargi - podobnie jak większość mieszkańców - gdzie się da i za rok studenci mogą szukać nowej miejscówki.

więc ich potrzeby też trzeba brać pod uwagę.


Nic nie trzeba, ewentualnie można. Poza tym to jest nadal część z tych 100 mieszkańców.

@jaran5: @