Wpis z mikrobloga

@AdekJadek: tak bo chinczyki beda zainteresowani co jakis anon z Polski wrzuca na chmure. Beda przegladac fotki i sprawdzac do kogo dzwoniles... ( )

Poza tym zezwolenia sa tylko i wylacznie na poziomie systemowym. Mozesz nie synchronizowac nic z micloud, ba mozesz nawet sie do niej nie logowac - tel bedzie dzialac normalnie. Tylko jak zgubisz, albo ci podpierdziela, to tracisz jeden ze sposob za zablokowanie
@PurpleHaze ja używam chumy xiaomi jako backup wszystkiego, bo z konta Google nigdy nic nie udało mi się przywrócić oprócz zdjęć. Zmieniam telefon i w nowym mam wszystko jak w starym. Lubię to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AdekJadek: usuwasz z chmury xiaomi urzadzenie, wylogowywujesz sie z tej chmury na telefonie (oczywiscie pod warunkiem ze byles zalogowany i tel byl dodany).
A potem robisz factory reset. Powinno byc all ok.
Najwazniejsze dla potencjalnego kupca i sprzedawcy, jest to zeby telefon odpiac z micloud. Bo wtedy nabywca bez problemu bedzie mogl go dodac do tej uslugi. W innym wypadku dupa.
@AdekJadek ostatnio chciałem poinstruować dziewczynę jak to zrobić bo zmieniała telefon i nie doszedłem z tym do ładu, ale też nie chciałem ryzykować nie będąc na miejscu. Podobno działa wyczyszczenie zdalne z konta xiaomi. Mogę zaraz sprawdzić bo mam drugi telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PurpleHaze: Wszystko co związane z kontami nie działa, bo wcześniej się wylogowałem ze wszystkiego. Za pierwszym razem jak nie wylogowałem się to działało normalnie wszystko. Teraz mam wszystkie aplikacje na swoim miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CzapkaG: a co tam za soft masz? Ja pamietam ze na miuipolska jak sprzedawalem mi4 to poszlo all bez zajakniecia. Jeszcze specjalnie kombinowalem przed wysylka z telefonem czy wszystko sie pokasowalo.
Zostaje w takim razie tylko wpie z poziomu twrp, jesli masz zainstalowane.
@PurpleHaze: miui polska jest. Mam twrp, aie potrzebuję nic kasować bo zostaje mi telefon jako awaryjny w szufladzie. Tylko sprawdzałem jak to idzie. No i w razie kradzieży trochę lipa że nie da się wykasować telefonu na odległość.