Wpis z mikrobloga

Dzisiaj ja mam problem, dość nietypowy i nie wiem jak go sformułować w google więc piszę tu. Xiaomi Redmi Note 3 Pro, wersja Kate, działa świetnie z każdym wifi z jakim do tej pory się łączyłem oprócz z wifi moich rodziców, Orange 80 mb/s modem Livebox 3.0. Czasami jako powiadomienie wyskoczy że "Sieć neostrada_xxxx nie ma połączenia z internetem." Powiadomienie znika predko więc nie mam screena. Co z tym faktem zrobić?
#xiaomi #redminote3pro
  • 8
@dowiew: niestety tej opcji u mnie brak w opcjach modemu, akurat znalazłem chyba wątek kogoś kto ma to samo, czyli przy zmianie z 2,4 na 5 telefon gubi połączenie a że zatrzymać się tego nie da to widać cały czas to będzie następować. Jakby ktoś miał jakąś solucje tego to będę wdzięczny.
CHYBA rozwiązałem problem: trzeba w zaawansowanych ustawieniach wifi wybrać odpowiedni region, o dziwo Europa nawalała, ale USA już nie rozłącza, polecam potestować.
@Edom: wyłączenie 5GHz możliwe jest w panelu konfiguracyjnym. Jeżeli potrzebujesz pomocy prosimy skontaktuj się z naszym Doradcą infolinii technicznej pod numerem 510 100 100, który pomoże Ci skonfigurować urządzenie.
@Edom: w przypadku braku konfiguracji i braku rozwiązania problemu z połączeniem wi-fi możliwe jest uszkodzenie urządzenia. Będziesz go mógł wymienić w najbliższym salonie sprzedaży po wcześniejszym otrzymaniu numeru zgłoszenia na wymianę.